Spanyol foci

„Hibát követ el a Real” – Meghökkentő kritika érte Vinícius szerződéshosszabbítását

Kép forrása: Manu Reino/DeFodi Images via Getty Images

A Királyi Gárda brazil sztárja hamarosan aláír 2030-ig a blancóknál, a hírt azonban nem mindenki fogadta örömmel.

Az ismert spanyol zsurnaliszta, Julio Pulido a Cadena SER rádióműsorában nyíltan kritizálta a klub döntését.

„Vinícius jól döntött, hogy nem igazolt Szaúd-Arábiába, de a Real Madridról nem mondható el ugyanez”fogalmazott az újságíró.

Hozzátette, a brazil támadó már nem az a megkérdőjelezhetetlen sztár, aki korábban volt, ráadásul aggasztó jelek mutatkoznak a viselkedésében és a teljesítményében is.

Pénz helyett hűség: küszöbön Vinícius szerződéshosszabbítása

„Dühös, ingerült, és egyre kevésbé meghatározó a pályán” – vélekedett Pulido. Szerinte a fővárosiak jövője sokkal inkább a nyári szerzemény Kylian Mbappé vállain nyugszik.

Mivel Jude Bellingham is remek formának örvend, és Mbappé már most a támadósor egyik központi figurája, jogosan merül fel a kérdés: milyen szerep jut majd Viníciusnak ebben az átalakulni látszó hierarchiában?