""

A portugálok nem választottak túl nehéz ellenfelet utolsó felkészülési meccsükre, az észt válogatottal mérkőztek meg.

A lisszaboni találkozón az első félidő hajrájában indultak be a portugálok, Ricardo Quaresma külsővel tette középre a labdát, CR fejelt gólt, majd Quaresma lőtt egy remek gólt, majd Ronaldo lőtt gólt egy sua mozdulattal.

A második félidőben CR már ki se futott a gyepre, de a gólok nélküle is jöttek. Előbb Danilo Pereira fejelt gólt egy szöglet után, majd Nani beadása után egy öngól is esett, majd újra Quaresma lőtt gólt, végül pedig Éder állította be a végeredményt.

Portugália–Észtország 7–0 (C. Ronaldo 36., 45., Quaresma 39., 77., Danilo Pereira 55., Mets 61. – öngól, Éder 80.)

Portugália: Rui Patrício – Cédric (Vieirinha, a szünetben), Pepe (R. Carvalho, 58.), José Fonte, Guerreiro – Joao Mário (Éder, 59.), Danilo Pereira (W. Carvalho, 70.), André Gomes – Moutinho (R. Sanches, 58.) – C. Ronaldo (Nani, a szünetben), Quaresma. Szövetségi kapitány: Fernando Santos