Magyar foci

Hatgólos mérkőzésen nyert a Kisvárda az Újpest ellen

A Kisvárda 4-2-re nyert az Újpest otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójának vasárnapi játéknapján.

A találkozót Supka Attila csapata kezdte jobban, Bumba góljával szerezték meg a vezetést.

A gól után tovább dominált a Kisvárda, a 24. percben újabb gólt szereztek.

Predrag Rogan csapata azonban nem adta fel. Perosevic duplájával még a szünet előtt egyenlíteni tudott, így 2-2-vel mentek pihenőre a felek.

A második játékrészben újra a Kisvárda szerzett előnyt. Banai hibájából Rubus szerzett gólt. (2-3)

A végeredményt Datkovic állította be, aki egy szöglet után szerezte meg a Kisvárda negyedik gólját.

Supka Attila csapata ezzel megszerezte második győzelmét a bajnokságban.

Az Újpestnek megszakadt a hat hazai bajnoki mérkőzése óta tartó veretlenségi sorozata, amely során négyszer győzött, kétszer ikszelt.

A lila-fehérek pályaválasztóként negyedszer találkoztak a Kisvárdával, három 1-0-s siker után először maradtak alul. A Kisvárda nagyszerűen teljesít vendégként: az előző öt idegenbeli bajnokijából a negyediket nyert meg.

Fotó: Facebook.com/ Kisvárdai FC