Egyéb sportok

Hamiltoné a pole Belgiumban, Messi nem játszhat, Berki új gyakorlata aranyat ért – A nap hírei!

""

Öttusa: Földházi Zsófia és Kovács Sarolta a visszafogott pénteki szereplés után a szombati lovaglásban és kombinált számban sem remekelt, így előbbi a 24., utóbbi pedig a 32. helyen zárta a tajvani Kaohsziungban zajló öttusa-világbajnokságot. Bővebben itt!

Öttusa: A férfiak döntőjében sem sikerült magyar versenyzőnek az élmezőnyben végeznie a tajvani Kaohsziungban zajló öttusa-világbajnokságon, melyen Kasza Róbert a 12., Demeter Bence a 14., Marosi Ádám pedig a 24. helyen végzett. Bővebben itt!

Gyász: Szeptember 4-én a Farkasréti temetőben helyezik örök nyugalomra a múlt vasárnap 85 éves korában elhunyt Gyarmati Dezső háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázót, a Nemzet Sportolóját. Bővebben itt!

F1: A brit Lewis Hamilton szerezte meg a pole-pozíciót a Belga Nagydíjon. Mögötte Sebastian Vettel és Mark Webber végzett. Bővebben itt!

Tenisz: Simona Halep lesz Petra Kvitova ellenfele a 690 ezer dollár (154,5 millió forint) összdíjazású, keménypályás New Haven-i női tenisztorna fináléjában, miután legyőzte a negyedik kiemelt Caroline Wozniackit. Bővebben itt!

Dopping: Szeptember elején tartják a háromszoros olimpiai bajnok sprinter Veronica Campbell-Brown meghallgatását májusi pozitív doppingesetének ügyében. Bővebben itt!

Labdarúgás: Két magyar volt a főszereplő a Hannover és a Schalke 04 összecsapásán a Bundesliga 3. fordulójában: a meccset a hazaiak nyerték 2-1-re Huszti Szabolcs irányításával, de a másik oldalon Szalai Ádám is eredményes volt. Bővebben itt!

Labdarúgás: Nem épült fel teljesen sérüléséből a négyszeres aranylabdás Lionel Messi, így vasárnap a Barcelona nélküle lép pályára Málagában, a spanyol labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Gera Zoltán nélkül felálló West Bromwich Albion gól nélküli döntetlent játszott az Everton otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában. Bővebben itt!

Torna: Az olimpiai bajnok Berki Krisztián sikeresen bemutatta új, 7.0-s kiinduló pontszámú gyakorlatát a tornászok Budapesten zajló országos bajnokságának szombati napján, és produkciójával meg is nyerte a lólengés döntőjét. Bővebben itt!