Hajnallal a soraiban esett ki a Stuttgart – videó

A Benfica 4-1-es összesítéssel továbbjutott, Hajnal Tamás, pedig 79. percet játszott.

A 7. percben Gaitán próbálkozott kapura lövéssel, de me jelentett veszélyt a portugál kapura.

A 15. percben Okazaki került helyzetbe, de Roberto védeni tudott.

A 18. percben a portugál csapat szélső védője Coentrao került ziccerbe, de Ziegler védeni tudott.

Négy perccel később Harnik került helyzetbe, de lövése elkerülte a kaput.

A 28. percben Hajnal Tamás szabadrúgása ép híján kerülte el a portugál kaput.

A 31. percben a Benfica argentin tehetsége Salvio talált be a Stuttgart kapujába. 0-1

A 49. percben Gaitán próbálkozott lövéssel 14 méterről, de az eredmény nem változott.

A 60. percben Luisao került nagy helyzetbe, de a brazil védő kihagyta ziccerét.

A 71. percben a portugál csapat gólgyárosa Cardozo került helyzetbe, de elpuskázta lehetőségét.

A 79. percben, már nem hibázott Cardozo, akinek szabadrúgása talált utat Ullreich kapujába.

A 90. percben Kuzmanovics azonnal piros lapot kapott a játékvezetővel.

Stuttgart – Benfica 0-2 (0-1)
Stuttgart: Ziegler (Ullreich, 52.) – Boulahrouz (Gebhart, 61.), Delpierrre, Molinaro – Niedermeier, Trasch, Kuzmanvics, Hajnal (Élson, 79.). Harnik – Okazaki, Schipplock
Benfica: Roberto – Pererira, Luisao, Sidnei,  Coentrao – Airton, Salvio, Aimar (Carlos Martins, 73.), Gaitán – Jara (Alen Kardec, 90.), Cardozo (Felipe Menezes, 88.)
Gól szerző: -, illetve Salvio (30.), Cardozo (78.)
Sárga lap: Delpierrre (46.), Okazaki (77.), Molinaro (90.), illetve Sidnei (44.)
Piros lap: Kuzmanovics (90.)