Videoton: Danilovics – Szolnoki, Juhász (Vinícius, 67.), Lang, Fejes – Luijckx (Simon, 87.) – Gyurcsó, Trebotic, Pátkai, Oliveira – Ivanovszki (Kovács, 56.). Vezetőedző: Bernard Casoni.
Kispad: Gábor, Vinícius, Heffler, Sejben, Maréval, Simon Á., Koltai, Kovács I.

TNS: Harrison – Marriott, Rawlinson, K. Edwards, Spender – Seargeant (Williams, 72.), Finley, A. Edwards – Wilde, Cieslewicz (Quigley, 67.), Mullan (Draper, 109.). Vezetőedző: Craig Harrison.

Sárga lap: Trebotic (16.), Oliveira (88.), ill. Edwards (92.)

123.: VÉGE: VIDEOTON-BATE A PLAYOFFBA JUTÁSÉRT!

122.: Kovács csavart mellé-fölé középről, 16-ról.

117.: Finleyt kiállította a játékvezető. Fejessel szemben törlesztett.

109.: Csere: Mullan helyett Draper.

GÓÓÓÓÓL!!!!!! Videoton-The New Saints 1-1, Gyurcsó, 107.p. – összesítésben 2-1 – jobbal lőtte 12-ről a rövid alsóba.

106.: Folytatják.

105.: Vége a hosszabbítás első félidejének. Közben eldőlt, hogy a BATE lesz a győztes ellenfele a következő körben.

97.: Oliveira csinálta meg a lövőhelyzetet a balon, aztán az oldalhálóba tüzelt 15-ről.

92.: Edwards-sárga.

91.: Elkezdődött a 2×15 perces hosszabbítás.

A rendes játékidőben: Videoton-The New Saints (walesi) 0-1 (0-0). Összesítésben: 1-1, hosszabbítás következik.

90+2.: Gyurcsó terelte kapura, kivágták a gólvonal előtt.

90.: Négy perc ráadás.

88.: Oliveira-sárga műesésért.

87.: Csere: Luijckx helyett Simon.

86.: Kovács átlövése jött ki Harrisonról, a kipattanó Oliveiráé, de elpepecselte.

!!! Videoton-The New Saints 0-1, Williams, 78.p. !!! – jobb oldali beadás után belsőzött ziccerben ötről.

72.: Csere: Seargeant helyett Williams.

67.: Csere: Cieslewicz helyett Quigley. Juhász megsérült, Vinícius érkezett.

61.: Szolnoki fejelte ki a labdát a gólvonalról Wilde szöglet utáni bólintását követően.

56.: Csere: Ivanovszki helyett Kovács.

55.: Trebotic puskaporos lövését tolta oldalra magabiztosan Harrison.

51.: Trebotic volt körülményes a 11-es pont környékén, elválasztották a labdától. Aztán Oliveira durrantott rá húszról, Harrison fölétessékelte a labdát.

46.: Gyurcsó lövésébe szálltak bele, szöglet.

46.: Folytatááás!!!

45.: Vége a félidőnek. 0-0

40.: Oliveira cselezgetett, bekanyarintott Ivanovszki fejére, aki öt méterről, tiszta helyzetben a kapus kezébe fejelt.

38.: Ivanovszki lőtt 11-ről, fordulatból, Harrison hárított, a kipattanót aztán Gyurcsó pörgette el a kapu előtt. Eddig most álltunk a legközelebb a gólhoz a meccsen.

34.: Oliveira spiccelt bele egy középre adott labdába, éppen Harrisonhoz továbbított, aki felszedte a labdát.

32.: Gyurcsó csavart el 22 méteres szabadrúgásból, balról kevéssel a kapu mellett. Harrison elérte volna, ha beljebb megy.

24.: Wilde ezúttal sokkal aktívabb, mint az első meccsen. Passz helyett rászúrta 17-ről, másfél méterrel mellé.

16.: Trebotic-sárga.

14.: Oliveira lőtte méterekkel mellé a lekészített labdát laposan, 17-ről.

10.: Szöglet után Fejes perdített estében a hosszú alsóra, Harrison résen volt, fogta a labdát.

4.: Wilde lőtt éles szögből az oldalhálóba.

20:30.

1.: Elkezdődött!

A Vidi kettős sikerrel jutna a BL-selejtező 3. körébe

A Vidi nagy lépést tett a BL-továbbjutás felé

Négy változás történt mezőnyben a Vidi kezdőjében a walesi odavágóhoz képest a The New Saints elleni, szerda esti, második fordulós Bajnokok Ligája-selejtezőben: Ivanovszki, Trebotic, Luijckx és Lang is bekerült. Danilovics véd. Kövesd élőben a fejleményeket velünk!