Magyar foci

Győzelemmel ünnepelte jubileumát a Kozármisleny

Fónai lövését ugyan még sikerült a vendégek kapuját védő Vezér Ádámnak hárítania, a kipattanó azonban Lauer elé került, aki nem hibázott közelről és a kapuba gurított. A következő ígéretes helyzetre negyed órát kellett a hazai szurkolóknak várniuk, Lauer keresztlabdáját, mellyel Tóthot kereste, Baranyai az utolsó pillanatban hatástalanította. A második játékrész hazai és vendég oldalon is a kihagyott helyzetekről szólt. A 72. percben Koplárovics lövését védte Vezér, az utolsó tíz percben azonban a BKV is veszélyesen játszott. Előbb Baranyai fejesét kellett hárítani, majd Csopaki közeli lövését fogta Gőcze. A vége 1-0. Győzelmével a Kozármisleny immáron 14 pontos és egyre jobban távolodik a kiesőzónától. A BKV a kilencedik helyen áll és 17 pontos.

Kozármisleny – BKV Előre 1-0 (1-0)
Kozármisleny, játékvezető: Szilasi Szabolcs
Gólszerző: Lauer (12.)
Kozármisleny: Gőcze – Bozsoki, Finta, Éles, Tasselmájer – Kollega (Koplárovics 68.), Kovács T., Tóth Z., Fónai (Andruskó 49.) – Berdó (Laki 53.), Lauer. Vezetőedző: Márton Gábor.
BKV Előre: Vezér – Baranyai, Miklósvári, Makrai, Mayer – Fazakas (Merczel 54.), Csikós, Gajda, Cseri – Csopaki, Selei (Boros 74.) Vezetőedző: Soós Imre.