Győzelemmel indulnak az Eb-re az olaszok és Izland is

""

Az első félidőben tizenegyesből volt eredményes Antonio Conte csapata, Antonio Candreva révén.

A második félidőben egy másik római játékos, Daniele De Rossi fejelt gólt, a laziós Candreva adta a gólpasszt.

Az olaszok Belgiummal, Svédországgal és Írországgal szerepelnek majd azonos csoportban az Eb-n.

Olaszország–Finnország 2–0 (Candreva 27. – tizenegyesből, De Rossi 71.)

OLASZORSZÁG: Sirigu – Barzagli, Bonucci (Ogbonna, 85.), Chiellini – Candreva (Bernardeschi, 76.), Parolo, Motta (De Rossi, 63.), Giaccherini (Sturaro, 64.), El Shaarawy (Florenzi, 69.) – Zaza (Pelle, 81.), Immobile. Szövetségi kapitány: Antonio Conte

Izland Reykjavikbn fogadta Liechtenstein legjobbjait és a papírformának megfelelően 4-0-ra nyertek leendő Eb-csoportellenfeleink.

Izland–Liechtenstein 4–0 (Sigthórsson 10., Saevarsson 20., Finnbogason 41., Gudjohnsen 82.)

IZLAND: Halldórsson –Saevarsson, R. Sigurdsson (Hermannsson, 54.), Ingason, Skúlason (Magnússon, 87.) – Gudmundsson (Bjarnason, a szünetben), Gunnarsson, G. Sigurdsson, Traustason (Emil Hallfreðsson, 69.) – Finnbogason (Gudjohnsen, a szünetben), Sigthórsson (Sigurjónsson, 79.). Szövetségi kapitány: Lars Lagerbäck