Egyéb sportok

Győzelemmel debütált a magyar jégkorong válogatott – A nap hírei

""

FA Kupa: Izgalmas mérkőzésen Roberto Mancini fiai kiharcolták a döntős szereplést, miután 2-1-re legyőzték a Chelsea együttesét. Bővebben itt!

Vívás: Ezüstérmet szerzett vasárnap a magyar férfi párbajtőrcsapat a junior vívók horvátországi világbajnokságán, Porecben. Bővebben itt!

Jégkorong: Győzelemmel mutatkozott be a magyar válogatott a britek ellen a budapesti divízió I-es vb-n. Bővebben itt!

Labdarúgás: Szezonbeli 12. vereségét könyvelte el vasárnap délután az Inter csapata, miután alulmaradt a Cagliarival szemben. A Tőzsér Dániel nélkül játszó Genoa döntetlenezett a városi rivális Sampdoria ellen. Bővebben itt!

Jégkorong: A női jégkorong-válogatott vasárnap az olaszok felett aratott sikerével megnyerte az Új-Zélandon rendezett divízió II-es világbajnokságot. Bővebben itt!

Kézilabda: Az MKB Veszprém nyerte a férfi kézilabda Magyar Kupát, ugyanis a Pécsen rendezett négyes döntő vasárnapi fináléjában könnyedén, 36-30-ra legyőzte a Pick Szegedet. Bővebben itt!

Forma-1: Lewis Hamilton ismét harmadik helyet ünnepelhetett, a Maláj Nagydíj után Kínában is bronzérmes lett a brit pilóta a Mercedesszel. A futamot követően röviden értékelte a versenyt. Bővebben itt!

Forma-1: A finn Kimi Räikkönen pocsék rajt után javuló teljesítménnyel feljött a második helyre, amelyet végül meg is tartott az összetört Lotusszal. A futam után értékelte a versenyt. Bővebben itt!

Forma-1: A 31 éves spanyol kétszeres világbajnok pilóta pályafutása 31. futamgyőzelmét aratta Kínában. A futam után saját és csapata teljesítményét is értékelte. Bővebben itt!

Forma-1: Izgalmasra sikerült a Kínai Nagydíj vége, amelyet a spanyol Fernando Alonso nyert meg a Ferrarival. A második helyen a finn Kimi Räikkönen végzett, harmadik lett a brit Lewis Hamilton. Bővebben itt!

NHL: Az észak-amerikai jégkorongbajnokság ma hajnali játéknapján a következő találkozókat rendezték. Bővebben itt!

NBA: Az észak-amerikai kosárlabda bajnokság ma hajnali játéknapján a következő eredmények születtek. Bővebben itt!

Labdarúgás: Sajtóértesülések szerint újabb tinisztárra készül lecsapni az angol Manchester United labdarúgó csapata. A vörös ördögök a 16 esztendős David Henent szeretnék szerződtetni a belga Anderlecht együttesétől. Bővebben itt!

A nap további fontos sporthírei, tudósítások, videók, érdekességek egy helyen itt – kattints!