Jégkorong

Győzelemmel búcsúzott a Dab a Kontinentális Kupától

A Kontinentális Kupa utolsó játéknapján a már harmadik körbe jutó Csíkszereda várt az Acélbikákra, akik bebizonyították, hogy nem lehet leírni csapatukat.J. P. MacCallum fiai már a 4.percben megszerezték a vezetést Papp Csaba révén (1-0). A második harmadban Hegyi lövése már kétgólos Dab-előnyt jelentett (2-0). A záró játékrészben potyogtak a gólok, Hegyi újfent betalált, a szeredaiak szépítettek, de Molnár találata 4-1-jelentett, s a háromgólos különbség kitartott végig úgy, hogy mindkét fél elkönyvelhetett még egy-egy gólt, így a vége: 5-2 a dunaújvárosiak javára.

Dab.Docler – HSC Csíkszereda 5-2 (1-0, 1-0, 3-2)
Dab.Docler: Hegyi 2, Pozsgai, Metcalfe, MacSweyn, Magosi, Kiss D., Varga, Papp V. 1, Galanisz, Virág, Martinka (2), Tőkési, Jonkl, Szilassy, Kiss Á., Lencsés, Azari (3), Papp Cs. 1, Pavuk 1. Vezetőedző: J. P. MacCallum.

(Forrás:dabdocler.hu)