Gyenge iram és iksz a Marseille – Manchester mérkőzésen

Szinte a középkezdés után helyzetbe került a francia csapat, de Rémy lövése célt tévesztett.

A 2. percben a Manchester United portugál játékosa Nani próbálkozott 16 méterről, de lövése elkerülte a Mandanda kapuját.

A 8. percben a szép lassan magára találó angol csapat próbálkozhatott, de Flecher lövéséből nem lett gól.

A 29.percben a Marseille brazil csatára Brandao gyönyörű mozdulattal rúgta kapura a labdát, de az eredmény nem változott.

A 44. percben Kaboré került helyzetbe de lövése nem talált kaput. Az első félidőben egyik csapat sem talált a másik kapujába.

Az 54. percben Brandao próbált kapura fejelni Vidics mellet, a helyzetből nem lett semmi.

A 62. percben a ghánai André Ayew került helyzetbe, de lövését védte Van der Saar.

A 74. percben az angol csapat gólgyárosa Berbatov próbálkozott kapura lövéssel, de maradt a 0-0.

A 88 és a 89. percben két helyzete volt a Marseille csapatának, de Diawara is és Cheyrou is kihagyta is hibázott.

Marseille (francia) – Manchester United (angol) 0-0 (0-0)
Marseille: Mandanda – Fanni, Mbia, Diawara, Henize – Cissé (Cheyrou, 70.), Kaboré – Rémy (Valbuena, 79.), Lucho González, André Ayew – Brandao
Man. United: Van der Saar . O’Shea, Smalling, Vidics, Evra – Carrick – Nani, Gibson (Scholes, 73.), Fletcher – Rooney, Berbatov
Gól szerző: –, illetve –
Sárga lap: –, illetve –