Magyar foci

Gyánó kivégezte a Veszprémet

Mondjuk ehhez kellett Gyánó Szabolcs mesterhármasa is, a csatár régi önmagát idézve ért el mesterhármast a Veszprémi Egyetemi Stadionban.

Győzelmével második helyen telelhet a Pécs. Kétség sem fért hozzá egy percig sem, hogy melyik csapat volt a jobb Veszprémben. A hazai csapat talán még az öltözőben ücsöröghetett, amikor a Pécs már hat perc után két góllal vezetett. Sok mindent elmond a hazai védelem működéséről, hogy a pécsi támadó mind a három gólját a kapu 5-7 méteres körzetéből szerezte. Gyakorlatilag mind a három alkalommal zavartalanul fejelhetett és lőhetett. Az előkészítő szerepben pedig Nagy Olivér és Lovrencsics Gergő remekelt. Győzelmével a Pécs fellépett a dobogó második fokára.

Veszprém FC – Pécsi MFC 0-3 (0-3)

Veszprém, 300 néző. Vezette: Vad II (Király, Huszár)

Veszprém: Kiss – Szőlőskei, Pálfi, Fehér, Leitold, Boromissza, Lang, Grósz, Tatai, Finta. Vezetőedző: Orbán Tamás.

Pécs: Dibusz – Nagy J., Stark, Todorovics, Törtei – Lantos, Pintér – Nagy O., Wittrédi, Lovredncsics- Gyánó. Vedzetőedző: Kiss László.