Egyéb sportok

Gerrard idénye véget ért, 15 ezer dollárra büntették a Chicago kosarasát – A nap hírei

""

Forma-1: Lewis Hamilton, a Forma-1-es Mercedes istálló brit pilótája sokkal jobban érzi magát és boldogabb, amióta a német csapatnál versenyez, s a télen elhagyta a McLarent, amellyel 2008-ban világbajnoki címet nyert. Bővebben itt!

Küzdősport: A Magyar Ökölvívó Szakszövetség elnöksége kedden elfogadta Kovács László szövetségi kapitány előterjesztését a júniusi minszki Európa-bajnokságra utazó magyar csapatról. Bővebben itt!

Küzdősport: Tavaly decemberi veresége után novemberben lép majd először kötelek közé Manny Pacquiao, az elmúlt évtized egyik legjobb profi ökölvívója. Bővebben itt!

Öttusa: Nyolcvanhét férfi és 72 női versenyző nevezése érkezett be keddig a szervezőkhöz az öttusázók csütörtökön kezdődő budapesti Világkupa-fordulójára. Bővebben itt!

Kerékpársport: Az olasz Enrico Battaglin nyerte a Giro d’Italia országúti kerékpáros körverseny keddi, negyedik szakaszát, összetettben pedig továbbra is az egy nappal korábban győztes honfitársa, Luca Paolini áll az élen. Bővebben itt!

NBA: Marco Belinellit, a Chicago Bulls kosárlabdázóját obszcén megnyilvánulása miatt 15 ezer dolláros bírságra ítélték. Bővebben itt!

Labdarúgás: Több mint egy hónappal története 23. bajnoki címének kiharcolása után, szombaton tartja a hivatalos ünnepséget a Bayern München labdarúgócsapata. Bővebben itt!

Labdarúgás: Június 26-án, egy hónappal a Bajnokok Ligája-döntője után áll munkába a Bayern München labdarúgócsapatánál Josep Guardiola vezetőedző. Bővebben itt!

Labdarúgás: Az élvonalban listavezető Győrt – visszaesőként – szurkolóinak vasárnapi viselkedése miatt 400 ezer forintra megbüntette keddi ülésén a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága. Bővebben itt!

Labdarúgás: Ezen a héten vállműtéten esik át Steven Gerrard, az FC Liverpool és az angol labdarúgó-válogatott csapatkapitánya, aki így a bajnoki szezon hátralévő két mérkőzésén már nem léphet pályára. Bővebben itt!

Labdarúgás: A visszavágón is kiütötte a Vasast a DVSC a Magyar Kupa elődöntőjében. A Loki, így 6-1-es összesítéssel jutott be a döntőbe. Bővebben itt!

Tenisz: Mindkét címvédő, Roger Federer és Serena Williams is magabiztosan jutott a nyolcaddöntőbe kedden a 8,3 millió euró összdíjazású madridi salakpályás tenisztornán. Bővebben itt!

Sakk: Már nincs százszázalékos magyar a lengyelországi Legnicában zajló sakk Európa-bajnokságon, ugyanis a keddi harmadik fordulóban a két győzelemmel rajtoló Almási Zoltán a világos bábukat vezetve döntetlent játszott a szerb Luka Leniccsel. Bővebben itt!

Jégkorong: A dánok hosszabbítás után verték a szlovénokat, míg az osztrákok könnyedén nyertek a lettek ellen a svéd-finn közös rendezésű jégkorong-világbajnokságon. Bővebben itt!

Jégkorong: Külföldön folytatja pályafutását Sofron István, a magyar jégkorong-válogatott és a Sapa Fehérvár AV19 gólerős csatára. Bővebben itt!