Egyéb sportok

Gázolt a női pólóválogatott, német siker a Tour befutóján – Reggeli hírek

""

Kerékpár: A várakozásnak megfelelően Christopher Froome nyerte meg a 100. Tour de France országúti kerékpáros körversenyt. Bővebben itt!

Tenisz: A horvát Ivo Karlovic nyerte meg a 727 685 dollár (164 millió forint) összdíjazású bogotai keménypályás férfi tenisztornát azzal, hogy a vasárnapi döntőben két szettben legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Alejandro Fallát. Bővebben itt!

Vízilabda: A Merész András vezette magyar női pólóválogatott 20-6-ra verte Brazília legjobbjait a barcelonai világbajnokságon. Bővebben itt!

Kosárlabda: Az augusztusi Európa-bajnoki selejtezőre készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott húsz ponttal legyőzte a házigazdák együttesét vasárnap az ausztriai Felsőőrben rendezett torna harmadik, utolsó fordulójában. Bővebben itt!

Sportlövészet: A juniorok már hétfőn, a felnőttek szerdán kezdik meg versengésüket a puskások és pisztolyosok eszéki 25, 50 és 300 méteres Európa-bajnokságán, amelyen 24 fős magyar csapat vesz részt. Bővebben itt!