Egyéb sportok

Galéria: íme 2012 legemlékezetesebb sportfotói

A Bayern München játékosainak reakciói a Chelsea ellen elvesztett Bajnokok Ligája-döntőn.

""

A Tour de France első brit győztesét, Bradley Wigginst emelik vállukra csapattársai Párizsban.

""

Felix Baumgartner ugrik ki 39 ezer méter magasból a Red Bull Stratos keretein belül. Az osztrák ejtőernyős lett az első ember, aki átlépte szabadesésben a hangsebességet.

""

A Mitsubishivel versenyző holland Erik Wevers gyalogol a sivatagban, miután autója lerobbant a 2012-es Dakar Ralin.

""

A tűzoltók próbálják megfékezni a lángokat Juan Pablo Montoya kigyulladt autóján a Daytona 500-as versenyen.

""

Katalin hercegné gyeplabdázik egy olimpiát megelőző bemutatón.

Petr Cech, a Chelsea kapusa emeli magasba a Bajnokok Ligája trófeáját.

""

Korunk egyik legjobb profi bokszolóját, Floyd Mayweather Jr.-t bilincsben vezetik el három hónapos börtönbüntetésének megkezdésére az ítélethirdetés után.

""

A spanyol válogatott tagjai ünnepelnek az Európa-bajnoki trófeával.

""

Az orosz Jevgenyija Kanajeva adja elő gyakorlatát az olimpiai ritmikus gimnasztika versenyén.

""

A spanyol Axxel Pons bukása a Moto2 Japán GP-jének edzésén.

""

Egy versenyző küzd a körülményekkel a Tough Guy Competition elnevezésű megmérettetésen, a világ legnehezebbnek tartott túlélőversenyén.

""

Michael Phelps útban 22. olimpiai aranyérme felé, amellyel ő lett minden idők legeredményesebb olimpikon sportolója.

""

Oscar Pistorius, a dél-afrikaiak parasportolója cserél névtáblát Kirani Jamesszel az olimpia 400 méteres síkfutásának elődöntőjében a grenadai sportoló futamgyőzelme után. A dél-afrikai Pistorius az első parasportoló, aki az épek között is rajthoz állt.

""

Alex Zanardi öröme a paralimpián a H4-es kategóriában aratott időfutamgyőzelme után a kerékpárosok versenyében.

""

Manny Pacquiaóhoz érkezik a segítség a Juan Manuel Márqueztől elszenvedett brutális K.O.-vereséget követően.

""

Lionel Messi gólöröme, amikor megdöntötte Gerd Müller egy naptári éven belül tartott gólrekordját.

""

Dustin Brown, a Los Angeles Kings csapatkapitánya emeli magasba a Stanley-kupát, miután csapata története során először lett az NHL bajnoka.

""

McKayla Maroney grimaszol, miután az amerikai csapat csak ezüstérmes lett a nők tornászversenyében a londoni olimpián.