A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján a Barcelona és a Napoli találkozott egymással a Camp Nouban.

A mérkőzésre a koronavírus járvány miatt zárt kapuk mögött került sor.

A találkozót a Napoli kezdte jobban, Mertens lövése landolt a kapufán.

A mérkőzés 10. percében megszerezte a vezetést a Barcelona. Egy beadást követően Lenglet fejesével vezetnek a katalánok. (1-0)

A 14. percben Rakitic lőtt mellé.

A 22. percben megszerezte második gólját a Barcelona. Egy jobboldali támadást követően Lionel Messi is betalált, így eldőlt, hogy a Camp Nouban sem lesz hosszabbítás. (2-0)

A katalánok tovább folytatták a gálaelőadást előbb Suarez lövését védte Ospina, egy beadás után megint csak Messi talált be, de kezezés miatt érvénytelenítik.

A 40. percben Messi és Koulibaly csatájában mindkét játékos megsérült, a Barca játékosát ápolni kell.

Sokáig állt a játék a szabálytalanság miatt Cakir játékvezető végül a büntetőpontra mutatott.  A büntetőt Suarez értékesítette (3-0)

A hosszabbításban Rakitic szabálytalankodott Mertenssel amiért itt is büntetőt itélt a bíró. A tizenegyest Insigne értékesítette (3-1)

A félidőben Barcelona-Napoli 3-1 összesítésben 4-2

Közben a másik mérkőzésen Bayern München-Chelsea 2-1 összesítésben 5-1 az első félidő után.

Borítókép:  David Ramos/Getty Images