Frappáns választ adott Simeone kritikájára a Real játékosa
Dani Ceballos a Las Palmas 4-1-es legyőzését követően reagált az Atlético trénerének korábbi nyilatkozatára.
Az argentin szakember a madridiak Celta Vigo ellen aratott hosszabbításos kupasikere után bírálta az ősi vetélytársat. Mondván szerinte „a városi rivális évek óta a játékvezetők támogatását élvezi”.
Simeone beszólt a Realnak: 100 éve így megy ez, nem értem, min lepődtök meg
Az Atléti a sajtótájékoztatón elhangzottak után másnap (szombaton) vereséget szenvedett a Leganés otthonában, Carlo Ancelotti együttese előtt pedig így esély nyílt, hogy élre álljon a La Ligában.
A Matracosok botlását a blancók ki is használták és átvették a vezetést a pontvadászat tabelláján. A lefújást követően pedig a Királyi Gárda egyik játékosa, Dani Ceballos válaszolt Simeone kritikájára.
Hogy minket segítenek a bírók? Szerintem még mindig nem dolgozta fel, hogy két BL-döntőt is elveszítettek ellenünk – reagált a spanyol középpályás.
Ezt követően a 28 éves labdarúgó a jövőjére is kitért. Ceballos elmondta, esély sincs rá, hogy januárban távozzon a csapattól.
Győzelmével a huszadik fordulót követően a címvédő Real Madrid 46 ponttal vezeti a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokságot, a második Atlético 44, az utolsó négy La Liga-meccsén nyeretlen Barcelona pedig 39 egységgel áll.