A Ferencváros csapatába két játékos is visszatér a Győr elleni rangadóra. Szucsánszki Zita, valamint Hornyák Dóra.

A találkozó igazi gólparádéval kezdődött Amorim és Oftedal góljaira Háfra valamint Schatzl válaszolt, majd öt perc után Kovacsics góljával már a fővárosi zöld fehéreknél volt az előny, amit Schatzl toldott meg egy újabb góllal (4-2).

A 10. percre mindkét csapat megnyugodott, Leynaud is elkezdte fogni a lövéseket, és Bíró Blanka is remekelt, Klujber bombája után továbbra is maradt a két gólos ferencvárosi előny (6-4).

A 15. percben Klujber hetesére a visszatérő Amanda Kurtovic válaszolt, így 8-7-re vezetett a Ferencváros csapata.

A Ferencváros együttese az első negyedórában bátran játszik, a győri szélsőket pedig Bíró Blanka babonázta meg.

A 20. percben továbbra is vezetett a Ferencváros Márton Gréta góljára Stine Oftedal válaszolt így 9-8-ra vezetett a Fradi.

A 22. percben időt kért a Győr női kézilabda csapata 9-9-es döntetlennél, de Kristiansen lövése fölé szállt, majd Klivinyi hagyott ki ordító nagy ziccert.

Az utolsó öt percre átvette a vezetést a Győr együttese, Fodor góljával 10-9-re már a BL győztes alakulat volt előnyben.

A véghajrá aztán ismét a Fradié volt, Kovacsics valamint Háfra góljaival 12-11-re vezetett Elek Gábor együttese.

A következő támadásból Oftedal egyenlített, majd az utolsó másodpercben Klujber góljával egy góllal a Ferencváros volt a félidőben előnyben.

A félidőben Ferencváros-Győr 13-12

Borítókép: Fradi.hu