Fordított a Bayern, Müller pazar gólt ollózott – videó

""

A Bayernben nevelkedett Sandro Wagner sokkolta az Allianz Arenát az első félidő közepén közeli góljával, de a második játékrészben már nem lehetett tartani az FCB-t. Különösen igaz volt ez Müllerre és Lewandowskira, ők szállították a három gólt.

A meccs pillanatát jelentette Müller 2. találata a 71. percben, amikor 11 méterre a kaputól mellel vette le a labdát, majd jobb külsővel, ollózós mozdulattal juttatta azt a felső sarokba.

Dárdai Pál Herthája döntetlenezett a BL-negyeddöntőbe jutásra esélyes Wolfsburg vendéglátójaként. Kleinheisler László ismét padozott, csapata, a Werder kikapott Ingolstadtban.

Bundesliga, 22. forduló
Bayern München-Darmstadt 3-1 (Müller 49., 71., Lewandowski 84., ill. Wagner 26.)

További eredmények: Hertha-Wolfsburg 1-1, Mönchengladbach-Köln 1-0, Hoffenheim-Mainz 3-2, Ingolstadt-Bremen 2-0.

Péntekről: Frankfurt-Hamburg 0-0.

Vasárnap: Leverkusen-Dortmund (15:30), Stuttgart-Schalke (17:30), Hannover-Augsburg (17:30).