Florentino Pérez radikális lépésre szánta el magát
Sérüléshullám bénítja a Real Madrid idényét, Mbappé kiesése pedig mindent megváltoztatott.
A blancók számára eddig kifejezetten nehézkesen alakul a szezon, a folyamatos sérülések pedig komolyan visszafogták Xabi Alonso csapatát, amely jelenleg négy pontos hátrányban üldözi a Barcelonát a La Ligában.
Az utolsó cseppet Kylian Mbappé térdsérülése jelentette. A francia gólgép az óév végén esett ki, s cselekvésre késztette a klubvezetést.
A COPE értesülései szerint a madridiak visszahozták a csapathoz azt a Niko Mihićet, aki korábban Zinedine Zidane és Carlo Ancelotti idején vezette az első csapat orvosi stábját, majd 2023-ban Arda Güler ügyének kezelése miatt menesztették.
Mihić a portál információja alapján mindenben szabad kezet kap a királyi gárda hierarchiájától, Florentino Pérez pedig azt várja tőle, hogy a szezon második felére jelentősen csökkenjen a sérülések száma.
A döntés egyértelmű üzenet: a Real Madridnál elfogyott a türelem, és ha a csapat versenyben akar maradni a bajnoki címért, a kupáért és a BL-serlegért, akkor a háttérben is rendet kell tenni.