Kézilabda

Férfi kézilabda NB I – A Tatabánya visszavágott a Fradinak

A Tatabánya-Carbonex 10. perc játék után 3-2-re vezetett a Ferencváros ellen. A szünetben 12–10-es állást mutatott az eredményjelző. A második félidőre feljavult a hazaiak védekezése, így a vendég csapatnak esélye sem volt a Carbonex ellen, amelyben öt játékos is öt gólt szerzett. Hatvan perc játék után a Tatabánya 30-26-ra nyert a Celebi-FTC ellen. Összesítésben 1-1, a harmadik meccset jövő pénteken rendezik Budapesten.

Eredmények:
a 3. helyért, 2. mérkőzés:

Tatabánya-Carbonex – Celebi-FTC 30-26 (12-10)
Tatabánya: SZENTE – Harsányi 3 (2), DIAZ 5, Pordán 2, Dénes, SZABÓ GY., Kekezovics 5 (1). Csere: Melus (kapus), Nagy T., Halász 4, Lele 5, KOCSIS CS. 5. Edző: Debre Viktor
FTC: PAUL – Bendó 3, Kos, Mazák 4, BUDAY 6 (3), KELECSEVICS 10, Németh T. 1. Cs: Perger (kapus), dr. Czina, Török, Wieszt 1, Bakos 1, Tóth J. Edző: Vladan Matics
Az eredmény alakulása: 5. p.: 2–2. 10. p.: 3–2. 18. p.: 7–8. 25. p.: 10–9. 41. p.: 17–16. 49. p.: 22–19. 57. p.: 27–22
Kiállítások: 10, ill. 10 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 4/3
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása 1-1.

az 5-8. helyért:
PLER-Csurgó 29-30 (15-16)