Felipe Melo karatézott, Milanóban nyert a Lazio

Antonio Candreva révén korán megszerezte a vezetést a római csapat, amit a második félidőben Mauro Icardi egyenlített ki.

Felipe Melo a 87. percben összehozott egy büntetőt, amit Candreva ugyan elhibázott, de Samir Handanovic védése után a kipattanót már belőtte.

Felipe Melo később egy rúgást helyezett el Biglia nyakán, amiért megkapta a piros lapot, míg a túloldalon Szergej Milinkovics-Szavics kapott pirosat.

""

A z Inter mindössze egy ponttal vezet a Fiorentina és a Napoli előtt.

Internazionale–Lazio 1–2 (Icardi 61., ill. Candreva 5., 87.)

Korábban:
Atalanta–Napoli 1–3 (A. Gómez 54., ill. Hamsík 52. –  11-esből, Higuaín 62., 85.)
Fiorentina–Chievo 2–0 (Kalinic 20., Ilicic 32.)
Roma–Genoa 2–0 (Florenzi 42., Umar 89.)
Carpi–Juventus 2–3 (M. Borriello 15., Bonucci 92. – öngól, ill. Mandzukic 18., 41., Pogba 50.)
Verona–Sassuolo 1–1 (Toni 39., ill. Floccari 35.)
Frosinone–Milan 2–4 (Ciofani 19., Dionisi 83., ill. Abate 50., Bacca 55., Alex 77., Bonaventura 93.)
Sampdoria–Palermo 2–0 (R. Soriano 53., Ivan 76.)
Torino–Udinese 0–1 (Perica 41.)
Bologna–Empoli 2–3 (Brienza 36., Destro 45., ill. Pucciarelli 25., Maccarone 42., 48.)

Antonio Candreva 0:1 SUPER Goal | Inter – Lazio… by zidanekrisz

1-1 Mauro Icardi Goal Italy Serie A – 20.12… by zidanekrisz

Antonio Candreva 1:2 Second Goal – Inter v… by zidanekrisz

Frosinone 2-4 AC Milan All Goals and Highlights… by zidanekrisz