Kézilabda

Ez egy álom a váciaknak eddig! Előnyben a Duna-partiak egy félidőt követően

A női kézilabda bajnokságban a BL-ben remeklő Győr Vácra látogatott. AMbros Martin pihentette Háfra Noémit, valamint sérülésre nem számíthatott Crina Pinteára illetve Faluvégi Dorottyára.

A találkozó Schatzl Natalie góljával indult, de a Győr fordított és Szemes Szonja góljával 3-2-re vezetett.

Tíz perc után igyekezett tartani a Vác a Rába-partiakat, Brattset találatával 8-5 volt az állás a Győrnek.

Negyedóra elteltével közelebb zárkózott a Vác, Kuczora büntetőjével, valamint Diószegi ejtésével már döntetlen volt az állás.

Egygólos vezetésnél Ambros Martin kikérte első idejét. (10-11)

Nyolc perccel a vége előtt a Vác átvette a vezetést, amely Kácsor góljával 2-re növeltek. (15-13)

Öt perccel a vége előtt büntetőhöz jutott a Vác, amelyet Kuczora értékesített. (16-14)

Az utolsó percekben néggyel is vezetett a Vác, de a Győr felzárkózott kettőre.

A szünetben Vác-Győr 19-17

Borítókép: Facebook.com/ Váci NKSE