Everton: elfogadta a klub a Manchester ajánlatát Fellainiért – sajtóhír
Véget érhet a hajsza a marokkói származású, de belga válogatott játékos, Marouane Fellaini irányába, ugyanis klubja az Everton elfogadta a Manchester United végső, 24 millió fontos ajánlatát, aminek köszönhetően a vörös ördögöknek már csak a csatárral kell megegyezniük.
Fellaini már korábban is kijelentette: szívesen követné edzőjét az Old Traffordra, hogy kipróbálhassa magát a Bajnokok Ligája küzdelmeiben.
Nem a fura frizurájú irányító az egyetlen akit David Moyes az álmok színházába csábítana, ugyanis mellette a liverpooli kékek angol válogatott balhátvédjét, Leighton Bainest is vitte volna, ám a "Stollwerckosok" őt már nem engedték el.
A belga válogatott játékos lesz a skót edző első nagy szerzeménye a MU edzőjeként, ugyanis korábban már lemaradt Thiago Alcantara és Cesc Fabregasról is.