Háromból három – Jürgen Klopp menedzseri ténykedés Liverpoolban eddig három döntetlent jelent (0-0 a Tottenham elleni bajnokin, 1-1 a Kazany elleni Európa Liga-meccsen), ugyanis vasárnap este a Southampton is kifogott a Vörösökön.

""

Az első félidőben nem esett gól, majd a Divock Origi helyére érkezett Christian Benteke fejelt a 77. percben a Szentek kapujába. Sokáig úgy tűnt, végre megszületik az első sikere a németnek, de jött Sadio Mané, aki egy szabadrúgás utáni fejeskombinációt követően egyenlített. Manénak ezután még arra is volt ideje, hogy két sárgával kiállíttassa magát, mindkettőt a hosszabbítás perceiben kapta.

Bogdán Ádám a cserepadon kapott helyet.

Liverpool–Southampton 1–1 (Benteke 77., ill. Mané 86.)

KORÁBBAN
AFC Bournemouth–Tottenham Hotspur 1–5 (Ritchie 1., ill. H. Kane 9. – 11-esből, 56., 63., Dembélé 17., Lamela 29.)
Sunderland–Newcastle 3–0 (A. Johnson 45+3., B. Jones 65., S. Fletcher 86.)