Magyar Kupa és Ligakupa

ÉLŐ: Videoton – Pápa 1-0, Ligakupa, elődöntő, visszavágó, végeredmény

0-15. perc: A Videoton a kezdeményezőbb, de a pápaiak is veszélyeztettek néhány ellentámadással. A vendégek kapusának, Takács Tamásnak egy nagy bravúrt kellett bemutatnia eddig.

16-30. perc: Továbbra is jobbára mezőnyjáték folyik a pályán, egy-egy gyors támadás van, ám ebben a negyed órában egyik csapat sem találta el a kaput…

31-45. perc: 0-0-lal zárult az első félidő. Az utolsó negyed órában három Vidi-helyzet is kimaradt: Quinteró kétszer hibázott, egyszer, Aposztolopulosz kísérleténél pedig Takács védett nagyot.

46-60. perc: Négy csere, semmi egyéb. Vagyis de, egy valami: a párharc első pápai kapuralövése!!! Rodenbücher próbálkozott jó harminc méterről, Tujvelnek kellett védenie.

61-75. perc: Továbbra sem írhatunk sem különösebben nagy iramról, sem nagy hajtásról, sem magas színvonalú játékról. Egyedül Brandao 73. percben eleresztett lövése érdemel említést, de az is elkerülte a kaput. Igaz, nem sokkal.

86. perc: Egy szöglet után Aposztolopulosz lefejelt labdáját Vaskó vágta négy méterről a vendég kapuba! 1-0, vezet a Vidi!

90. perc: Véget ért a találkozó, 4-0-s összesítéssel döntős a Videoton!

A TALÁLKOZÓ A 6-OS CSATORNÁRA KATTINTVA ÉRHETŐ EL!!!