Magyar Kupa és Ligakupa

ÉLŐ: Újpest – DVSC-TEVA, Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó, 1-3, végeredmény

0-15.perc: Az első megyed órában nem sok minden történt a pályán, egy kaput elkerülő debreceni lövést jegyezhettünk fel. Jobbára mezőnyben játszanak a csapatok.

16-30. perc: Továbbra is a nagy semmi történik a pályán. Nem hogy helyzetet, még kapura lövést sem említhetünk ebből a negyed órából…

31-45. perc: Gyakorlatilag helyzet nélkül be is fejeződött az első játékrész. Nem látunk valami hatalmas színvonalú meccset. És akkor finomak voltunk.

46-60. perc: Na végre valami, nem is akármi! Egy perc alatt két gólt láthatott a Megyeri út közönsége! Előbb az 56. percben Kabát Péter lőtte ki gyönyörűen a rövid alsó sarkot szabadrúgásból, jó 28 méterről, majd alig egy perccel később az akkor beállt Bouadla első labdaérintéséből adott gólpasszt Bódinak, aki 11 méterről, félollózva lőtte a hazai kapuba a labdát!

61-75. perc: Két nagy helyzet itt, egy ott! Előbb Kabát lépett ki egy labdával a védők között, majd lőtte telibe Novakovicsot, majd Bódi lőtt ígéretes helyzetből kapu mellé a 67. percben. A 70. minutumban aztán Nikon lövésénél Novakovics már verve volt, az ötösön álló Mészáros rúgta ki a labdát az üres kapu elől!

76-90. perc: A vége magabiztos Loki-győzelem lett! Előbb a 85. percben Coulibaly indította Szelim Bouadlát, aki középre adott, Bódi Ádám pedig 8 méterről az üres kapuba passzolt. A 91. percben Bouadla szabadrúgását Balajcza ejtette ki, a lepattanó labdát Máté Péter passzolta Szakály elé, akinek szintén csak az üres kapuba kellett passzolnia.

Ezzel a DVSC kettős győzelemmel jutott a döntőbe, ahol a másodosztályú MTK lesz a Loki ellenfele!