ÉLŐ: Újabb magyar aranyérem! – Paralimpia 2012 percről-percre

Paralimpia 2012
Szeptember 3., hétfő:

10:00: Gurisatti Gyula megkezdi szereplését vegyes 25m pisztolyban

10:30: Pálos Péter döntője az asztaliteniszezők 11-es osztályában. Ellenfele ugyanaz a dél-koreai Byeongjun Son lesz, aki a selejtező B csoportjában 3-1-re legyőzte a magyar paralimpikont.

10:47: Illés Fanni SM6-os kategóriában, 200m vegyesen, a második selejtezőben csobban majd vízbe.

11:20: A vegyes 25m pisztoly selejtezőjének második csoportja is kezdi a lövészetet, itt Dávid Krisztinának szurkolhatunk.

12:34: Csuri Ferenc is medencébe ugrik, S8 50m gyorsúszásban. Az első futam 1. pályáján láthatjuk majd.

Percről-percre

10:10: Sportlövészet – 10 perce kezdődött a 25m pisztoly férfiak és nők vegyes száma, Gurisatti Gyula egyelőre az 5. helyen áll az első csoportban.

10:50: SportlövészetGurisatti egy helyet visszacsúszott, most a 6., de azt stabilan tartja már jó ideje.

10:59: ÚszásIllés Fanni 14. lett az SM6-osok 200m vegyesúszásban. A saját futamában a 7. idővel csapott célba.

11:05: Asztalitenisz – Úgy tűnik, Pálos Péter és ellenfele nem tudnak egymással dűlőre jutni. Az aranyért folyó küzdelem egyszerre kezdődött a bronzmeccsel, aminek már rég vége: az a francia Pascal Pereira Leal nyerte, akit Pálos győzött le az elődöntőben.

11:13: AsztaliteniszPÁLOS PÉTER PARALIMPIAI BAJNOK!!!!!!!!!!!! 3-1-re vágott vissza dél-koreai ellenfelének azelső fordulóban elszenvedett vereségért! Bővebben itt!

12:26: SportlövészetGurisatti Gyula a 11., Dávid Krisztina a 19. helyen áll a sportlövők 25m pisztoly férfiak és nők vegyes versenyszámában.

12:46: ÚszásCsuri Ferenc nem jutott döntőbe az S8-as 50m gyorsúszásban, miután saját futamában a 6. helyen végzett, így összesítésben a 13. idő lett az övé.

13:46: SportlövészetGurisatti visszacsúszott a 19. helyre, Dávid Krisztina a 17. jelenleg.

14:56: SportlövészetGurisatti Gyula a 18., Dávid Krisztina a 20. helyen végzett 25m piszolyban.

A magyar csapatról szóló bemutatásunkat itt olvashatod! KATTINTS!

A paralimpia legfontosabb szabályairól itt tájékozódhatsz!