Kézilabda

ÉLŐ: THW Kiel – MKB Veszprém 32-31, vége – Bajnokok Ligája-negyeddöntő

""

Óriási erőpróba előtt áll az MKB Veszprém csapata a Bajnokok Ligájában. A magyar bajnoknak a világ jelenlegi legerősebb csapata, a THW Kiel ellen kellene kiharcolnia továbbjutást.

A két csapat már a csoportkörben is találkozott egymással. Akkor a veszprémiek hazai pályán óriási bravúrt bemutatva 31-30-ra nyertek, ám a kieli visszavágón a németek 32-21-re nyertek.

A sport365.hu élő szöveges tudósítás formájában számol be a mérkőzésről, amely 17.15-kor kezdődik.

KÉZILABDA
Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
THW Kiel – MKB Veszprém 32-31 (15-16)

Élő közvetítésünk automatikusan frissül!

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés!

1-5. perc: A veszprémiek szereztek vezetést Nagy révén, majd Ugalde is betalált, a Kiel egyenlített, de Sulic révén ismét az MKB-nál az előny. 2-3

6-10. perc: Eddig remekel a Veszprém, Sulic már három gólnál tart, kettővel mennek a magyarok. 3-5

11-15. perc: Továbbra sem találja magát a Kiel, Ugalde bever egy újabbat, Vujin kozmetikáz, 4-6.

16-20. perc: Kissé magára talált a Kiel, felváltva esnek a gólok, de még megvan az előnyünk, Dzsamali és Oneto is betalált és Terzic is mattolta Omeyert, német részről Jicha, Ahlm és Vujin volt eredményes. 8-9

21-25. perc: Összeszedte magát a Kiel, óriási a csata, egyenlíteni is sikerült a németeknek, de a Veszprém rendre visszaveszi az előnyt. Vujin már hat gólnál tart. 11-12

26-30. perc: Fej-fej mellett a csapatok, vezetést szerez a Veszprém, egyenlít a Kiel, ez a forgatókönyv. Toft Hansen góljával 14-13-nál először vezetett a német gárda. Iváncsik indulásból eredményes. 15-16. Szünet!

31. perc: Elkezdődött a második félidő!

31-35. perc: Egészen álomszerű kezdés, öt veszprémi gól zsinórban, Fazekas a kapuban teszi hozzá a magáét, közte öt! 15-20!

36-40. perc: Egy Jicha-gól, majd Terzic-Sigurdsso gólváltás, és egy Nagy-találat is volt az utóbbi percekben, maradt a közte öt. 17-22

41-45. perc: Parádés, amit a Veszprém művel, Nagy László szórja a gólokat, 21-26!

46-50. perc: Nem jött jól Nagy László kiállítása, két Sigurdsson-góllal feljött háromra a Kiel. 25-28.

51-55. perc: Sajnos elolvadt az előny, megint egy kiállítás, ismét Nagy Lacit küldik ki, Sprenger egyre csökkenti a német hátrányt. 27-28

56-60. perc: 28-28-nál egyenlített a Kiel, Ortega időt kért. Helyesen, hiszen ezután Ugalde és Sulic is betalált, a németek viszont hibáztak. Vujin ezután megint visszahozta egyre a különbséget, majd Narcisse egyenlített. Újabb Nagy-gól után Ilics is bevágott egyet, a kieliek pedig még emberelőnyt is kaptak. Terzic lövését Omeyer fogta, a németeknek öt másodperce maradt a támadásra, és ilyen nincs… Narcisse átlövi a blokkot, 32-31-re nyert a THW Kiel.