ÉLŐ: Manchester United – Bayer 04 Leverkusen 4-2 – vége

Manchester United (angol) – Bayer 04 Leverkusen (német) 4-2 (1-0)
Old Trafford, vezeti: Damir Skomina (szlovén)
Manchester: De Gea – Ferdinand, Vidic, Evra, Smalling – Carrick, Valencia, Fellaini – Van Persie, Kagava, Rooney.
Leverkusen: Leno – Boenisch, Spahic, Toprak, Donati – Rolfes, Sam, Reinartz, Can – Kiessling, Heung-Min Son.
Gólszerző: Rooney 22., 70., Van Persie 59., Valencia 79., illetve Rolfes 54., Topak 90.
A mérkőzés eseményei:

90. perc: vége a mérkőzésnek.

88. perc: Ömer Topak szépített, 4-2.

79. perc:Valencia góljával már 4-1-re vezet a MU.

70. perc: ismét vezet a Manchester United, Rooney volt eredményes, 3-1.

59. perc: Valencia iramodott meg a jobb szélen és a 16-os vonaláról beadta a labdát, amire Robin Van Persie érkezett, aki 11 méterről félfordulatból gyönyörű gólt lőtt, 2-1.

54. perc: egyenlített a Leverkusen. Heung-Min remek helyzetbe hozta Rolfes-t, aki 18 méterről nem hibázott, 1-1.

51. perc: De Geának védenie kellett.

46. perc: elkezdődött a második félidő.

__________________________________________________________________________________________

46. perc: vége az első félidőnek.

45. perc: Valencia beadása után Kagava érkezett kiváló ütemben. Remek lövés volt, kicsin múlott, hogy nem lett gól.

39. perc: Van Persie kapott sárgát.

30. perc: kicsit beszorult a Manchester, bár  komolyabb helyzetet nem tudott kialakítani a Bayer.

22. perc: Rooney góljával vezet a Manchester. Evra beadását követően Rooney érkezett üresen és lőtt a kapuba, 1-0.

19. perc: Reinartz kapott sárga lapot.

15. perc: az utóbbi percekben próbálkozik távolról a Leverkusen, de egyelőre mindhiába.

14. perc: Heung-Min kapott sárga lapot Rooney-val szembeni szabálytalanságáért.

7. perc: komolyabb esemény nélkül telt el az első 5-6 perc. A MU birtokolja többet a labdát egyelőre.

1. perc: elkezdődött a mérkőzés.

Az első forduló további mérkőzéseiről itt tudósítunk!

A MÉRKŐZÉS TUDÓSÍTÁSA 5 PERCENKÉNT AUTOMATIKUSAN FRISSÜL!