Vízilabda

ÉLŐ: Magyarország – Németország, Vodafone Kupa

Rövid időn belül harmadszor találkozik magyar válogatott német ellenféllel. A női kézisek és kosarasok után most a férfi vízilabda válogatotton a sor, hogy revansot vegyen a sérelmekért. A Vodafone Kupa első meccsének könnyed győzelme után most meglátjuk milyen játékkal rukkol elő Kemény Dénes válogatottja. Kiderül, hogy sikerült-e javítani az első meccsen észlelhető védelmi megingásokon. Élő közvetítésünket itt olvashatják folyamatosan frissülő cikkünkben.

Vodafone Kupa, 2. mérkőzés

Magyarország – Németország 11-6, Végeredmény!
Gólszerzők: Biros, Hárai (2), Kiss Gergely (4), Steinmetz (2), Szívós, Varga Dániel illetve Öhler (3) Olitze (2)

Negyedik negyed

8. perc:  Nagy Viktor lehúzta a rolót, az utolsó német lövés is kimaradt. Végeredmény: 11-6

7. perc: Madaras egészen a kapu vonaláig húzódott be, majd Hárainak passzolt, aki sapka nélkül sem hibázott

6. perc: Könnyedén fújják a jeátékvezetők az emberelőnyöket. Most a németek előnyben. a lövés azonban fölé megy

5. perc Varga Dániel a vízre pattintva lövi be az ötméterest, amelyet a Steinmetz elleni szabálytalanságért ítéltek meg 10-6

4. perc: Olitze pontosan abban a pillanatban kilőtte a hosszú sarkot, amikor visszajön ak iállított játékos 9-6

3. perc: Kiss Gergő gondolt egyet és kapásgólt lőtt. Neki ma ennyi az egész! 9-5

2. perc: Emberelőnnyel indítanak a németek, miután sikerült rábeszélni a játékvezetőt, de kivédekezzük ezt is

Harmadik negyed

8. perc: Nagy Viktor hatalmas bravúrt mutat be egy közeli lövésnél. Szinte teljesen elsüllyedt már, mégis védett. ezzel zárult a negyed

7. perc: Ez a figura nagyon megy…Most Steinmetzre játszották ki a fiúk, aki nem erőből, hanem szép ejtéssel oldja meg feladatát.

7. perc: Leindulásból ugyanaz a figura, mint Szívós góljánál, ezúttal Kiss Gergő-Biros Péter összjátékkal 7-5

6. perc: Szívós kap remek passzt közel a kaputól és kapásból behúzza

6. perc: Fordulnak a németek, és sajnos egyenlítenek 5-5

5. perc: Emberelőnyben a csapat, de nem tudják kihasználni a lehetőséget

4. perc: Kisebb hullámvölgyben a válogatott. Biros blokkja mellett elfért a lövés, 5-4

3. perc: Varga Dániel középen faultolta a centert, a megítélt ötméterest Öhler lövi be, 5-3

2. perc: Emberelőnybe kerül a német válogatott, de Nagy Viktoron nem tudnak kifogni

Második negyed

8. perc: Kiss Gergő értékesít egy kiállítást, nem is akárhogyan. A hatodik gólját lövi a tornán egy hatméteres bombából

7. perc. Biros Péter szenzációsan játszik. A sokadik labdát szerzi meg a németektől

7. perc: Időkérés német oldalon

6. perc: Kiszorítjuk a német csapatot, messziről pedig veszélytelenek.

5. perc: Egyik pillanatban esik az eső, a másikban kisüt a nap. Ez a németeket zavarja jobban.

4. perc: Öhler lőtte el Gór-Nagy és Madaras kezei között a labdát 4-2

3. perc: Kiss Gergő leszedte azt a bizonyos "vízipókot" nyolc méterről, 4-1

2. perc: Biros ötméterest hibázik. (Steinmetz ellen szabálytalankodtak előtte a védők)

1. perc:  Ismét a németek hozták el a labdát

Első negyed

8. perc: Hosnyánszky próbálkozott még egy távoli bombával, de az eredmény nem  változik, egyelőre…

8. perc. A visszatérő Steinmetz Ádám Biros remek passza után üresen lőhetett, 3-1

7. perc: emberelőnyben a magyar válogatott. Szívós lövésére azonban időben odaért a német blokk.

6. perc: Első német gól! Kiállítás után utat talált a labda a blokkoló kezek között

5. perc: 2-0 Kiállítás után Kiss Gergő egyből reagált és átejtette a német kapust

4. perc: GÓL! Hárait szorongatták bent centerpozícióban, de ez nem zavarta. Befordult és belőtte!

3. perc: Biros úszott meg a bal oldalon, átpasszolt jobb oldalra, Varga Dániel viszont fejbe lőtte a német kapust

1. perc. Németország vezetheti az első támadást, Hárai blokkjáról azonban levágódik az első német lövés

Hamarosan kezdünk, a fiúk már a medencében melegítenek.