ÉLŐ: Liverpool – Chelsea 4-1, Premier League, 37. forduló

1-15. perc: Kevés helyzetet hozott az első tizenöt perc, de inkább a Liverpool veszélyeztet, Suárez révén egy nagyobb helyzetet is kihagytak a hazaiak.

15-30. perc: A Chelsea egy hatalmas kapufával válaszolt a vörösök fölényére, ám ekkor jött Suárez, aki bohócot csinált a Chelsea védelméből, majd Essiennek passzolt – igen, ez nem elírás -, aki saját kapujába helyezte a labdát.

Terry nincs a toppon, most elcsúszott, így pedig Henderson egyedül vihette a kapusra a labdát, majd a hálóba helyezett, kétgólosra növelve a Pool előnyét.

És még mindig nem telt el fél óra, már itt is van a harmadik Liverpool gól. Egy szögletet követően Caroll fejelt középre, ahol Agger várta, aki szintén fejjel célozta meg a kaput, ami három Chelsea játékos között kötött ki a hálóban.

30-45. perc: Suárez fantasztikus ma: ezúttal Maxihoz passzolt, aki elhúzta már Turnbull mellett, ám a kapus még visszaért és menteni tudott. A Chelsea kapusa úgy kapott három gólt, hogy mindháromszor tehetetlen volt. Egy perc sem telt el az előző akció után, Caroll vihette Turnbullra a labdát, azonban a kapus ismét hárított. Terry ebben is benne volt…

Torres egy bombát eresztett meg a túloldalt, a kapufa azonban hárított. A Pool sem maradt adós a léccel, Downing lőtt hatalmas lécet a túloldalon.

A 47. percben Carollt rántották le, amiért a játékvezető tizenegyest ítélt. Downing azonban a kapufát találta el a tizenegyes pontról.

45-60. perc: Szépített a Chelsea a második félidő elején, miután egy szabadrúgásba Ramires ért bele. Reménykedhetett még akár a pontszerzésben a Chelsea játékosai, azonban az eddig jól védő Turnbull hatalmasat hibázott egy kirúgásnál, így Shelvey hatalmas gólt lőhetett.

60-75. perc: A Pool negyedik gólja után leült a mérkőzés, a 73. percben azonban Lukaku egy nagy lehetőséget fejelt Reinába. Válaszolt is a Pool, mikor Carollnak ment egy ívelés, a csatár azonban nem találta jól el a labdát.

75-90. perc: Kissé leült a mérkőzés, a Pool azonban végig jobb volt az utolsó 15 percben is.

A TALÁLKOZÓ A HÁRMAS CSATORNÁN KÖVETKETŐ FIGYELEMMEL!