Labdarúgó NB I

ÉLŐ: Kaposvár – Diósgyőr 3-2, OTP Bank Liga, 24. forduló

NB1

1-15. perc: A DVTK-é volt az első helyzet, az első igazi ziccer azonban a Kaposvár előtt adódott, amikor a leshatáron ugrott ki Grumics, lövése azonban a kaput sem találta el. Nagyon hajt a Kaposvár, Sisa mester, remekül feltüzelte a fiúkat.

15-30. perc: Továbbra is a Kaposvár birtokolja többet a labdát, a hazaiak meglepték az esélyesebbnek hitt Diósgyőrt, akiknél a legjobb produkciót a lelkes drukkerek nyújták, akik idegenben is leszurkolják a Kaposvárt. Az első 30 perc alapján csak miattuk érdemelhetnének pontot a vendégek

30-45. perc: A futball első alaptétele ismét beigazolódott. A kihagyott helyzetek, az elpuskázott lehetőség, a DVTK meglepésére vendég gólt eredményez. Egy bal oldali bedobás után Luque visszagurított Sekour elé, aki középről, jobbal a léc alá helyezte a labdát. 0-1 Ezen kívül elmondható, hogy rendkívül sok a szabálytalanság, de ezek közül csak keveset fúj le Becséri játékvezető. A Kaposvárt azonban nem zavarta meg a bekapott gól, továbbra is támad Sisa Tibor csapata.

45-60. perc: Nem tett jót a mérkőzésnek a szünet. Az első félidő elég jó színvonalat hozott, a második 45 perc első része viszont eddig felejthető. Ugyanakkor nem eseménytelen, hiszen az 59. percben tizenegyeshez jutott a Kaposvár, melyet Bebeto értékesített. 1-1 az állás.

60-75. perc: Csendben csordogált a mérkőzés, amikor Tisza villant egyet, és több kaposvári védő hibáját is kihasználva vezette a labdát a tizenhatoson belül, majd a hálóba gurított. 1-2, a vendégek remekül használják ki helyzeteiket, míg a Kaposvár több helyzetet is elpuskázott. A játékrész a mérkőzés első szögletével zárul.

75-90. perc: A végére elfáradt a Kaposvár, már-már úgy tűnt, hogy képtelen lesz felállni, és vereséget szenved, de egy beadást követően Bebeto fejelt a kapuba, ismét döntetlenre alakítva ezzel a találkozót. 2-2 A gól után érdekes pillanatok következtek, hiszen Bebeto a diósgyöri tizenhatoson belül összeesett, a diósgyőriek pedig nem rúgták ki a labdát, és Becséri sem fújt a sípjába. Ezután a diósgyőriek szabálytalankodtak, amit már lefújt a játékvezető, majd Bebetohoz rohant, és letessékelte a pályáról – míg ezt nem tette meg a mérkőzés korábbi részében, egy hasonló diósgyőri szituációnál -. Ezután Bebetohoz bejöttek, ápolták, a kaposvári gólok szerzője viszont nem vonult le ezután a pályáról. Majd végül ezt megtette, mivel nem tudta folytatni a találkozót. A furcsa jelenetek után három perc hosszabbítás következett, melyben a Kaposvár megszerezte a győzelmet jelentő gólt, mikor a diósgyőriek kapusa egy távoli lövést kiejtett, és a leghamarabb – a mérkőzés elején hatalmas helyzetet kihagyó – Grumics ért oda, aki a hálóba fejelt. 3-2-re nyert a Kaposvár!

A TALÁLKOZÓ A 6-OS CSATORNÁRA KATTINTVA ÉRHETŐ EL!!!