ÉLŐ: Ferencváros – Győr, női bajnoki döntő, visszavágó

""

Az első mérkőzést a Bajnokok Ligája-döntős Győr nyerte magabiztosan 34-28-ra.

A Ferencvárost sérülések sújtják, hiszen sem Tomori Zsuzsa, sem Vérten Orsolya nem áll Elek Gábor rendelkezésére. A szakvezető elmondta, hogy az esélytelenek nyugalmával várják a találkozót.

1-5. perc: Sokáig nem született gól, majd Szucsánszky törte meg a gólcsendet. Majd kihagyott hetes után fordított a Győr. 1-2

6-10. perc: A Ferencváros nagyon küzd, hajt a közönsége előtt. 4-4

11-15. perc: Az ETO kezd ellépni a Ferencvárostól, szép gólok sorával már kettővel vezet. 5-7

16-20. perc: Zácsik Szandra a pályán. Hosszú sérülés után tér vissza a balátlövő. A Fradi 5-8-ról jön fel 8-8-ra. Ambros Martin időt kér, most a Fradi dominált.

21-25. perc: A Ferencváros szépen tartja a lépést a Győrrel, mind a két csapat nagyon sok hibával játszik. 9-9

26-30. perc: Másodszor vezetett a mérkőzésen a Ferencváros, ám a Győr nem hagyta annyiban a dolgot. 10-10 Kovacsics hetesével hamar visszaszerezték a vezetést, (10-11) ám a következő támadásból a Ferencváros is heteshez jutott, de kimaradt a büüntető. A félidő vége előtt Zácsik Szandra meglőtte a visszatérő gólját. A szünetben 11-12

Félidő

31-35. perc: Beindult a Győr, rövid idő alatt öt gólra növelte az előnyét. 12-17 Nem igazán tudja a Fradi a lépést tartani.

36-45. perc: Már nyolc gólos a különbség a két csapat között. A Ferencváros nem bírja el a sérültek okozta hiányt a keretben és a Győr szépen kézilabdázva készül a BL döntőre.14-22 Elek Gábor szemmel láthatólag nagyon elégedetlen.

46-50. perc: A Győri szurkolók rászámolnak a Ferencvárosra. Tíz a különbség a Győr javára. 14-24 Görbicz Anitáék ezekben a percekben szétszedik a Fradi fiataljait és csak hullanak az újabb és újabb gólok az FTC kapujába. 14-27

51-60. perc: A Ferencváros teljesen szétesett. 18-32 A Ferencváros szurkolói minden tiszteletet megérdemelnek, tapsolnak, énekelnek kedvenceiknek. 19-34 A Fradi öt hetest is kihagyott a mérkőzésen. Vége! 19-34 Sorozatban hatodszor lett bajnok a Győr.