ÉLŐ: FC Barcelona – Bayern München, Audi Kupa döntő

Nem hiába tartják az FC Barcelonát a világ egyik legjobb csapatának. Pep Guardiola együttese idén megnyerte a spanyol bajnokságot, a Bajnokok Ligáját és most akár az Audi Kupát is besöpörheti.

A serleg megszerzése azonban nem ígérkezik könnyű feladatnak, ugyanis a sikerre éhes Bayern München is szívesen látna azt a gyűjteményei között.

Ne hagyd ki te sem az Audi Kupa fináléját ahol bármi megtörténhet.

Nézd nálunk élőben Európa két toppcsapatának randevúját.

90. perc: Köszönjük a figyelmet.

90. perc: Véget ér a találkozó, amely a katalánok 2-0-ás sikerével zárult.

89. perc: Fügyül a német közönség. Érthető, hisz nem játszik jól a kedvenc csapatuk.

83. perc: Schweinsteiger előtt adódik lehetőség, de hórihorgas német a védők közé és a nem a kapuba lő.

82. perc: Amennyiben a németek legalább szépíteni akarnak valamit itt lenne ideje, hogy csináljanak.

75. perc: Gól! A Barcelona támadósora komplet hülyét csinál a német védelemből. A gólt Thiago szerezte, aki 16 méterről volt eredményes. 2-0.

73. perc: Boatenget buktatják, így szabadrúgáshoz jutnak a németek.

70. perc: Egyszerűen nem tudja egy-két percnél tovább bírtokolni a labdát a német csapat. A Barcelona szinte azt csinál amit akar. Ez elsősorban annak köszönhető, hogy a bajorok középpályája egyelőre gyengén szerepel.

64. perc: Soriano hordágyon hagyja el a pályát. A Barcelona játékosa a német védelmen akadt fent.

63. perc: A Barcelonának nem sürgős, de nem jellemző rájuk, hogy 1-0-val megelégednek. Szemmel láthatóan jobban fociznak a spanyolok.

55. perc: Szépen építkezik a német csapat, de a katalánok kapuja előtt eddig eredménytelenek.

48. perc: Nagyon fegyelmezettek a csapatok, de amennyiben a Bayern fordítani akar támadnia kell!

45. perc: Véget ér az első félidő. A félidőben a spanyol csapat örülhet.

42. perc: Gól! Thiago fejese már gólt ért. Ezzel 1-0-ra vezetnek a katalánok. Thiago második gólját szerezte az Audi Kupán.

38. perc: Alaba megszerezhette volna a vezetést a Bayern Münchennek, de Victor Valdez szépen hárította a közeli lövést.

35. perc: Luis Gustavo elhagyja a pályát. A bayern brazil játékosa Iniestával találkozott. Csere lett a vége.

33. perc: A bajorok a hazai pálya ellenére eléggé visszafogottak. A kezdő lelkesedés mintha elmúlt volna.

27. perc: A játék többnyire a középpályán folyik, de ha támadást akar indítani a Barcelona viszonylag könnyen jutnak át a németek középpályán.

22. perc: David Villa hatalmas helyzetben hibázott. A lehetetlent hagyta ki.

19. perc: Kezdi teljes egészében átvenni az irányítást a Barcelona.

13. perc: Szabadrugáshoz jutnak a katalánok. David Villa lő! Mellé. Kipattan! Mellé. Most biztos leizzadtak a németek. Közel volt a spanyol vezető találat.

10. perc: David Villa veszélyeztet, de a gól elmarad.

6. perc: Az első percek után kiegyenlített a mérkőzés.

3. perc:  Nagy lendülettel megy egymásnak a két csapat.

1. perc: Elkezdődik a várva várt finálé, ahol a katalánok zöld, a németek pedig piros mezben lépnek pályára.