ÉLŐ: Chelsea-Basel (3-1) és Benfica-Fenerbahce (3-1), Európa Liga-elődöntő visszavágók

LABDARÚGÁS
Európa Liga, elődöntők, visszavágók:

Chelsea – Basel 3-1 (0-1)
Gólszerző: Fernando Torres 50., Moses 52. ill. Salah 45+1.
Összesítésben: 5-2

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.
5. perc: Eddig a Chelsea-nél volt többet a labda, helyzet nem volt még.
8. perc: Kapufa! Lampard találta el a jobb kapufa tövét!
17. perc:  Sommer ütötte szögletre Torres lövését.
34. perc: Itt is, ott Is akadnak helyzetek, de a kapusok állják a sarat.
38. perc: Salah került ziccerbe, Cech óriásit védett.
45+1. perc: GÓÓÓÓL! Vezet a Basel! Stocker ugratta ki remekül Salah-t, aki Cech mellett kilőtte a jobb felsőt. Jelen pillanatban csak idegenben lőtt több góllal továbbjutó a Chelsea.
45+2. perc: Vége a félidőnek!

46. perc: Elkezdődött a második félidő!
50. perc: GÓÓÓÓL! Egyenlít a Chelsea! Lampard lövését Sommer pont Fernando Torres elé rúgta, aki a léc alá vágta a labdát.
52. perc: GÓÓÓÓL! Már a Chelsea vezet! Torres gyenge lövési kísérlete került Moses elé, akit először Schär próbált megállítani, de a labda visszakerült a csatár elé, aki az elfekvő Sommer mellett a kapuba lőtt.
59. perc: MICSODA GÓÓÓÓÓL! David Luiz lőtte ki a jobb felsőt, fantasztikus találat volt, 3-1!
63. perc: Frei rúgott óriási kaputát, lövése megpattant egy lábon is.
79. Diaz nagy lövése pattant meg Ivanovicson, Cech nagy vetődéssel ütötte szögletre.
91. perc: Vége! 5-2-vel, kettős győzelemmel döntős a Chelsea!

Benfica – Fenerbahce 3-1 (2-1)
Gólszerző: Gaitán 9., Cardozo 35., 66. ill. Kuyt 23. – 11-esből
Összesítésben: 3-2

5. perc: Cardozo lövését fogta Volkan.
9. perc: GÓÓÓÓL! Gaitán találatával máris vezet és ledolgozta hátrányát a Benfica!
18. perc: Komoly fölényt harcolt ki a Benfica, szinte folyamatosan a Fener térfelén zajlik a játék.
23. perc: GÓÓÓÓL! Garay szabálytalankodott a 16-oson belül, a megítélt büntetőt Kuyt vágta a hálóba.
29. perc: Maxi Pereira kapott sárgát.
31. perc: Újabb lap, ezt Baroni kapta.
35. perc: GÓÓÓÓL! Cardozo duplázik, megint egyenlő. Idegenben lőtt góllal jobb most a Fener.
45+2. perc: Vége a félidőnek.

51. perc: óriási helyzet, ezúttal is Cardozo hagyta ki!
66. perc: GÓÓÓÓÓL! Luisao lövése került Cardozo elé, aki higgadtan vágta a labdát a kapuba. 3-1, már továbbjutásra áll a Benfica!
95. perc: Vége a meccsnek, a Benfica jutott a döntőbe 3-2-es összesítéssel.