Jégkorong

Elkezdődtek az elődöntők a MOL-Ligában

Miskolcon kezdődött a négy győzelemig tartó párharc a DVTK Jegesmedvék és az UTE hoki csapata között. A gól nélküli első harmad után a második játékrészben a hazai Jegesmedvék szerezték meg a vezetést Sági Martin góljával.

A lilákat ez kevésbé zavarta meg, két percen belül egyenlíteni tudtak Andrej Hebar találatával, aki az utolsó harmadban vált hőssé, amikor a mérkőzés utolsó percében megszerezte a győztes találatot is.

Ezzel az UTE elvette a miskolciaktól a hazai pálya előnyét, a következő felvonás csütörtökön (2017.03.02. 19:00), Újpesten.

A MAC Budapest sima 6-1-es eredménnyel gázolt át debreceni ellenfelén a Tüskecsarnokban, a következő felvonás csütörtökön (2017.03.02. 18:00), Debrecenben.

Jégkorong: nem tudott csodát tenni a Ferencváros " JÉGKORONG › Friss hírek

DVTK Jegesmedvék – UTE 1-2 (0-0, 1-1, 0-1) összesítésben: 0-1

MAC Budapest – Debreceni HK 6-1 (1-1, 3-0, 2-0) összesítésben 1-0