Elképesztő tömeg várta Osimhen második „megérkezését”

Közel egy évvel azután, hogy Osimhen először megérkezett a török fővárosba, most szinte ugyanannyi Galatasaray-drukker várta a reptéren
A török bajnok szurkolói ellepték a repteret Osimhen érkezésének a hírére és hasonlóan lelkesen fogadták, mint amikor tavaly szeptembereben először befutott.
Most viszont már nem kölcsönben, hanem „állandóra” érkezett a nigéria csatár. Miután a Galatasaray kifizette a Napolinak az érte kért 75 millió eurót. Lgalábbis a vételár első nagyobb részletét.
Victor Osimhen szerda este visszatért tehát Isztambulba, hogy elintézze a végleges átigazolásának utolsó formaságait.
A nigériai válogatott játékos a 2024/25-ös szezont kölcsönben töltötte a Galatasaraynál. Most viszont már állandó tagja lesz a keretnek.
Így csütörtökön túlesik a kötelező orvosi vizsgálaton, majd aláírhatja a szerződését.
Osimhen, miután megérkezett vezényelt egy kis közös éneklést a szurkolóknak.
🟡🔴 Victor Osimhen’den beklenen üçlü geldi! pic.twitter.com/BpCXoRdLUn
— TRT Spor (@trtspor) July 30, 2025
Majd rögtön egy interjút is adott.
„Nem tudom szavakkal visszadni, hogy milyen nagyszerű érzés visszatérni.”
Boldog vagyok, hogy itt lehetek, hogy visszatérhetek oda, ahol otthon érzem magam.”
„Szeretném megragadni az alkalmat, hogy megköszönjem a Galatasaray elnökének, az alelnöknek, George Gardinak, Okan Buruknak, mindenkinek, aki gondoskodott róla, hogy visszatérhessek. Szeretnék nagy köszönetet mondani a szurkolóknak is, akik a klubnál akartak látni. Örülök, hogy itt lehetek. A történet folytatódik, és örömmel folytatom a Galatasaraynál.”
Zárta szavait Osimhen, aki péntektől már a csapattársaival készülhet a szezon ratjtjára.