Rúgott gól nélkül, mindössze egy döntetlenre futotta az Alföld-csoport válogatottjának erejéből a vasárnap Kecskeméten megrendezett Régió Kupán a keleti válogatottak selejtezőjében, így csak a harmadik, utolsó helyen végzett Török László együttese.

Az Alföld-csoport válogatottja rögtön az első összecsapáson pályára lépett a kecskeméti Régió Kupa 2×30 perces körmérkőzései során, ám az első hely már ekkor elúszni látszott. A Tisza-csoport válogatottja Kántor Zsolt 13. percben szerzett találatával egygólos győzelmet aratott, így a második, Mátra-válogatott ellen csak a győzelem volt az elfogadható eredmény, rúgott gól nélkül azonban nehéz mérkőzést nyerni. Márpedig az ellenfél hálóját ezúttal sem tudták megrezegtetni az Alföld legjobbjai, a 0-0-ás döntetlen pedig semmire sem volt elegendő.

Tisza-csoport–Alföld-csoport 1–0 (1–0)
Kecskemét, 100 néző, v.: Fenyvesi.
Tisza-csoport: Makó – Hokk Á., Markos, Kántor Zs., Patály J., Horváth R. (Katona Gy., 42.), Kóka R., Vágó Z. (Bácsi Zs., a szünetben), Németh A. (Cseke A., 42.), Vicickó (Somogyi T., 42.), , Ábrám (Török I. a szünetben) . Edző: Feczkó Tamás.
Alföld-csoport: Marton – Bárkányi, Haraszkó, Urbán, Farkas A., Máté G., Patvaros, Nagy V. (Teplán, a szünetben, Hajnal, 56. ), Csurka Á. (Miskovicz, a szünetben), Kemény T. (Horváth R., a szünetben), Szabó T. Edző: Török László.
Gól: Kántor Zs. (13.)

Alföld-csoport – Mátra-csoport 0-0
Kecskemét, 100 néző, v.: Barna.
Alföld-csoport: Dongó – Bárkányi, Csáki, Urbán, Farkas A., Hajnal G. (Szecsei, 31.), Magyar T. (Huszárik, 31.), Halgas (Patvaros, 42.), Végh, Miskovicz (Kemény, 31.), Szabó T. (Militár, 31.). Edző: Török László.
Mátra-csoport: Barna – Martis, Szilágyi N., Nagy Cs., Kerekes, Gacsal (Török, 44.), Szűcs L. (Nádudvari, 26.), Sápi (Al-Mohamed, 38.), Bogdán, Hamar (Balló, 46.), Baji (Kálmán, 18.). Edző: Koleszár György.