EL: Huszti-gól és 80 perc emberhátrány, így nyert a Hannover – eredmények

""

A német együttes a 9. percben nemcsak megfogyatkozott, hanem 1-0-ás hátrányba is került, ám előbb Huszti büntetőből egyenlített (VIDEÓ ITT!), majd a második félidő elején Ya Konan a vezetést is megszerezte, amit a meccs végéig sikerült megtartaniuk a hannoverieknek.

A Lencse Lászlót foglalkoztató izraeli Hapoel Kiryat Shmona hazai pályán 4-3-ra kikapott a francia Olympique Lyontól. A magyar játékost a félidőben lecserélték.

EURÓPA LIGA
Csoportkör, 2. forduló, eredmények:

I csoport:
Hapoel Kiryat Shmona (izraeli)-Olympique Lyon (francia) 3-4 (1-3)
Sparta Praha (cseh)-Athletic Bilbao (spanyol) 3-1 (2-0)

Az állás: 1. Olympique Lyon 6 pont, 2. Sparta Praha 3, 3. Hapoel Kiryat Shmona 1 (4-5), 4. Athletic Bilbao 1 (2-4)

J csoport:
Lazio (olasz)-Maribor (szlovén) 1-0 (0-0)
Panathinaikosz (görög)-Tottenham Hotspur (angol) 1-1 (0-1)

Az állás: 1. Lazio 4 pont, 2. Maribor 3, 3. Tottenham Hotspur 2, 4. Panathinaikosz 1

K csoport:
Metaliszt Harkiv (ukrán)-Rapid Wien (osztrák) 2-0 (0-0)
Rosenborg (norvég)-Bayer Leverkusen (német) 0-1 (0-0)

Az állás: 1. Metaliszt Harkiv 4 pont (2-0), 2. Bayer Leverkusen 4 (1-0), 3. Rosenborg 3, 4. Rapid Wien 0