Labdarúgó NB IMagyar foci

Ekkor dőlhet el az NB I bajnoki címének sorsa a Fradi és a Győr között

Kép forrása: MTI/Vasvári Tamás

Egy idősávban játszik a Ferencváros és a Győr is, de nem ezen a hétvégén.

Az utolsó játéknapon, jövő szombaton dől el a bajnoki cím sorsa a labdarúgó Fizz Ligában.

A listavezető ETO FC Győr és a címvédő Ferencváros között egy pont a különbség, az MLSZ versenybizottsága által elkészített program szerint így a két csapat a 33., azaz utolsó fordulóban egy időben játszik: a Győr Kisvárdán vendégeskedik, az FTC pedig a Zalaegerszeget fogadja.

Mivel a bronzérem megszerzésére még a Debrecen, a Paks és a ZTE is esélyes, e három együttes szintén május 16-án, ugyanebben az időpontban, 17.15-től játszik.

A dobogós helyezések elérésére esélytelen csapatok egy nappal korábban fejezik be a 2025/2026-os idényt.

A 33. forduló programja:

május 15., péntek

  • Nyíregyháza Spartacus FC-Kolorcity Kazincbarcika SC 17.45
  • Puskás Akadémia FC-MTK Budapest 20.00

május 16., szombat

  • Kisvárda Master Good-ETO FC Győr 17.15
  • Ferencvárosi TC-Zalaegerszegi TE FC 17.15
  • Diósgyőri VTK-Paksi FC 17.15
  • Debreceni VSC-Újpest FC 17.15

Kész a 33. forduló menetrendje: egy idősávban dől el minden érem sorsa