Friss hírekFutball hírekNemzetközi labdarúgás

Egykori Fradi-tréner lett Bolla Bendegúzék új edzője

Kép forrása: SK Rapid Wien

A korábban a Ferencvárost is irányító Peter Stöger lett a Bolla Bendegúzt is foglalkoztató osztrák Rapid Wien új vezetőedzője – jelentette be a bécsi klub.

A korábbi FTC-tréner Peter Stögert nevezték ki a Bolla Bendegúzt is foglalkoztató Rapid Wien labdarúgócsapatának vezetőedzőjévé.

A bécsiek hétfőn a honlapjukon jelentették be, hogy az 59 éves szakember a 2026-2027-es idény végéig kötelezte el magát. Stöger 1995 és 1997 között játszott a bécsi zöld-fehéreknél.

Az osztrák szakember 2021-ben 31 mérkőzésen irányította a Ferencvárost.

A válogatott Bolla Bendegúz 2024 júliusától játszik a Rapidban, amely az ötödik helyen végzett a bajnokságban, így rájátszást vív a Konferencia-liga indulásért. A bécsi csapat az elmúlt szezonban negyeddöntős volt a harmadik számú európai kupasorozatban.