Vasárnapi sportműsor

Forma-1-től az El Clasicóig


ÁPRILIS 21., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
29. FORDULÓ
14.05: Kecskeméti TE–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport+) 
16.00: Fehérvár FC–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport)
18.30: Újpest FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) 

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
14.30: Everton–Nottingham Forest (Tv: Spíler1)
16.00: Aston Villa–Bournemouth
16.00: Crystal Palace–West Ham United
17.30: Fulham–Liverpool (Tv: Spíler2)

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
16.30: Coventry City (II.)–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
30. FORDULÓ
15.00: Le Havre–Metz
15.00: Lille–Strasbourg
15.00: Reims–Montpellier
17.05: Brest–Monaco
19.00: Toulouse–Olympique Marseille (Tv: Match4)
21.00: PSG–Lyon (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
15.30: Werder Bremen–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)
17.30: Borussia Dortmund–Bayer Leverkusen (Tv: Arena4)
19.30: Freiburg–Mainz (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
13.30: Karlsruhe–Hertha BSC (Tv: Match4)

SERIE A
33. FORDULÓ
12.30: Sassuolo–Lecce
15.00: Torino–Frosinone (Tv: Sport2)
18.00: Salernitana–Fiorentina (Tv: Sport2)
20.45: Monza–Atalanta (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
14.00: Getafe–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
16.15: Almería–Villarreal
18.30: Alavés–Atlético Madrid (Tv: Spíler1)
21.00: Real Madrid–Barcelona (Tv: Spíler2) 

ROMÁN SZUPERLIGA
RÁJÁTSZÁS, 5. FORDULÓ
18.00: Sepsi OSK–Universitatea Craiova (Tv: M4 Sport+) 

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
HFL. Alapszakasz
13.00: Budapest Wolves–Budapest Titans
15.00: Győr Sharks–Rangers

ATLÉTIKA
World Marathon Majors, 4. verseny
Londoni maratoni
11.30: női elitverseny; 12.00: férfi elitverseny
Bécsi maratoni, egyben magyar bajnokság
9.00: rajt
Gyalogló csapat-világbajnokság, Antalya
8.10: női 20 km (Spiller Tiziana, Kovács Alexandra)
11.55: olimpiai kvalifikációs vegyes váltó (Venyercsán Bence, Récsei Rita)

AUTÓSPORT
12.30 és 15.30: FIA WEC hosszútávú vb-futam, imolai 6 órás (Tv: Eurosport2)
13.45: TCR túraautó-sorozat, Vallelunga, 2. futam (Tv: Sport2)
21.00: NASCAR Cup Series, 10. futam, Talladega (Tv: Match4)

DARTS
PDC EUROPEAN TOUR, 4. ÁLLOMÁS, SINDELFINGEN
13.00: nyolcaddöntő (Tv: Max4)
19.00: negyeddöntő, elődöntő, döntő (Tv: Max4)

FORMULA–1
KÍNAI NAGYDÍJ, SANGHAJ
9.00: futam (Tv: M4 Sport) 

GOLF
PGA TOUR
19.30: RBC Heritage, Hilton Head Island, 4. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
Női divízió I/A-vb, Klagenfurt, 1. forduló
15.00: Magyarország–Dél-Korea

KERÉKPÁR
10.30: török körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
12.30: Liege–Bastogne–Liege, férfiverseny (Tv: Eurosport1)
16.55: Liege–Bastogne–Liege, női verseny (Tv: Eurosport1)
18.00: hegyikerékpár, olimpiai krossz, női verseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
16.00: Győri Audi ETO KC–Kisvárda Master Good SE
18.00: DVSC Schaeffler–Motherson Mosonmagyaróvári KC (Tv: M4 Sport+)
FÉRFI BUNDESLIGA
14.00: Füchse Berlin–Kiel (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
21.30: Los Angeles Clippers–Dallas Mavericks (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
HOSSZÚTÁVÚ VERSENY
0.00, 14.00: Le Mans-i 24 órás (Tv: Eurosport2)
SUPERBIKE-VB, 3. ÁLLOMÁS, ASSEN
11.00: SBK, superpole race (Tv: Arena4)
12.45: SSP 300, 2. futam (Tv: Arena4)
14.00: SBK, 2. futam (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
Európa-bajnokság, Belgrád

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Ankara
12.30: vegyes váltó

RALI
Horvát rali, a vb 4. futama, Zágráb

RÖPLABDA
Férfi Extraliga
A 3. helyért, 3. mérkőzés
19.00: DEAC–MAFC-BME
Az 5. helyért, 2. mérkőzés
19.00: Kecskeméti RC–GreenPlan-VRCK
A 7. helyért, 2. mérkőzés
13.00: Dág KSE–Pénzügyőr SE
A 9–12. helyért
17.00: Dunaújvárosi KSE–MEAFC-Peka Bau
18.00: Vidux-Szegedi RSE–TFSE

SPORTLÖVÉSZET
Koronglövő olimpiai kvalifikációs verseny, Doha
7.30: férfi- és női trap, alapverseny

SZABADIDŐSPORT
9.00 és 13.00: 39. Telekom Vivicittá futófesztivál, Margitsziget

SZNÚKER
VILÁGBAJNOKSÁG, SHEFFIELD
19.45: 1. forduló (Tv: Eurosport1)
11.00
Mark Selby (angol, 5.)–Joe O’Connor (angol, 30.)
Csang An-ta (kínai, 11.)–Jak Jones (walesi, 44.)
15.30
Shaun Murphy (angol, 8.)–Ljü Hao-tien (kínai, 26.)
Judd Trump (angol, 3.)–Hosszein Vafaei (iráni, 19.)
20.00
Ali Carter (angol, 9.)–Stephen Maguire (skót, 28.)
Tom Ford (angol, 14.)–Ricky Walden (angol, 32.)

TENISZ
16.00: ATP-torna, Barcelona, döntő (Tv: Match4)
14.00: ATP 250-es torna, Bukarest, döntő (Tv: Match4)
11.00: ATP 250-es torna, München. Egyes, döntő; páros, döntő
13.00: WTA 500-as torna, Stuttgart. Egyes, döntő; páros, döntő
12.30: WTA 250-es torna, Rouen. Egyes, döntő; páros, döntő

VÍVÁS
Női tőr, világkupaverseny, Tbiliszi
7.00: csapatverseny
7. Párbajtőr MK, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok
9.00: férficsapat; 13.00: női csapat

Videók