Vasárnapi sport: vízilabdázóink a horvátokkal, kézilabdázóink a szerbekkel találkoznak

Labdarúgás mellett többek között kézilabda és vízilabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.00: Nigéria–Egyenlítői-Guinea
B-CSOPORT
18.00: Egyiptom–Mozambik
21.00: Ghána–Zöld-foki-szigetek

ÁZSIA-KUPA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
D-CSOPORT
12.30: Japán–Vietnám
C-CSOPORT
15.30: Arab Emírségek–Hongkong
18.30: Irán–Palesztina

ANGOL PREMIER LEAGUE
21. FORDULÓ
15.00: Everton–Aston Villa (Tv: Spíler1)
17.30: Manchester United–Tottenham (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
27. FORDULÓ
13.00: QPR–Watford (Tv: Match4)

FRANCIA LIGUE 1
18. FORDULÓ
13.00: Lille–Lorient
15.00: Brest–Montpellier (Tv: Match4)
15.00: Metz–Toulouse
15.00: Nantes–Clermont
17.05: Le Havre–Lyon
20.45: Lens–PSG (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
17. FORDULÓ
15.30: Bochum–Werder Bremen (Tv: Arena4)
17.30: Mönchengladbach–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
12.30: Lazio–Lecce (Tv: Sport2)
15.00: Cagliari–Bologna (Tv: Sport2)
18.00: Fiorentina–Udinese (Tv: Sport2)
20.45: Milan–Roma (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
16.15: Almería–Girona (Tv: Spíler2)
16.15: Cádiz–Valencia (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
WILDCARD-KÖR
22.30: Dallas Cowboys–Green Bay Packers (Tv: Arena4)
Vasárnap, 2.00: Detroit Lions–Los Angeles Rams (Tv: Arena4)
Buffalo Bills–Pittsburgh Steelers – hétfő 22.30-ra halasztva

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.30: Corona Brasov (romániai)–FTC-Telekom
17.15: FEHA19–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–DEAC
17.30: Gyergyói HK (romániai)–UTE
18.00: DVTK Jegesmedvék–Budapest JAHC

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG (NÉMETORSZÁG)
CSOPORTKÖR 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00: Franciaország–Svájc, Berlin
20.30: Németország–Észak-Macedónia, Berlin
B-CSOPORT (MANNHEIM)
18.00: Spanyolország–Románia
20.30: Horvátország–Ausztria
C-CSOPORT (MÜNCHEN)
18.00: Izland–Montenegró (Tv: M4 Sport)
20.30: MAGYARORSZÁG–Szerbia (Tv: M4 Sport)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 10. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–DVSC Schaeffler (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00: Storhamar HE (norvég)–Praktiker-Vác
D-CSOPORT
18.00: Sola HK (norvég)–Motherson Mosonmagyaróvári KC, Stavanger

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00: DVTK Hun-Therm–Sopron Basket
18.00: NKA Universitas Pécs–BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
18.00: VBW CEKK Cegléd–Vasas Akadémia

RALI
Dakar rali, 7. szakasz, Rijád–Al-Duvadimi, 483 km

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz
15.00: Dág KSE–TFSE
19.00: Vidux-Szegedi RSE–Fino Kaposvár

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
13.30: Európa-bajnokság, Gdansk (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG (ZÁGRÁB, DUBROVNIK)
AZ 5–8. HELYÉRT
15.00: Szerbia–Görögország
20.15: Románia–Montenegró
ELŐDÖNTŐ
16.30: Spanyolország–Olaszország
18.30: Magyarország–Horvátország (Tv: M4 Sport)

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják!

Borítókép: Getty Images 

Videók