Vasárnapi sport: Puskás Akadémia-Ferencváros és Everton-Manchester United

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, sznúker és forma-1 a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
14. FORDULÓ
17.00: Puskás Akadémia FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
19.30: Fehérvár FC–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport)

NB II
16. FORDULÓ – élő eredménykövető
13.00: Aqvital FC Csákvár–Nyíregyháza Spartacus FC
13.00: BVSC-Zugló–Tiszakécskei LC
13.00: Gyirmót FC Győr–Budapest Honvéd
13.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Soroksár SC
13.00: Pécsi MFC–Budafoki MTE
13.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: HR-Rent Kozármisleny–BFC Siófok
17.00: FC Ajka–Szombathelyi Haladás

NB III
17. FORDULÓ
ÉSZAKKELETI CSOPORT
11.00: DEAC–FC Hatvan
11.00: DVTK II–Termálfürdő FC Tiszaújváros
11.00: Kisvárda MG II–Újpest II
13.00: Eger SE–Cigánd SE
13.00: Putnok FC–DVSC II
13.00: REAC–Gyöngyösi AK
13.00: Sényő-Carnifex FC–SBTC
13.00: Facultas-Tiszafüredi VSE–Karcagi SE
ÉSZAKNYUGATI CSOPORT
11.00: ETO Akadémia–Csornai SE
11.00: ZTE II–Opus Tigáz Tatabánya
11.00: Puskás Akadémia II–Gyirmót FC Győr II
13.00: Komárom VSE–Kelen SC
13.00: Szombathelyi MÁV Haladás SE–VLS Veszprém
13.00: Budaörs–Dorogi FC
13.00: Balatonfüredi FC–Bicskei TC
13.00: Caola SC Sopron–III. Kerületi TVE
DÉLKELETI CSOPORT
11.00: Bp. Honvéd-MFA II–Füzesgyarmati SK
13.00: Meton FC Dabas SE–Kecskeméti TE 1911
13.00: BKV Előre–Monor SE
13.00: Pénzügyőr SE–ESMTK
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Ceglédi VSE
13.00: Kőrösladányi MSK–Vasas FC II
13.00: Martfűi LSE–Szolnoki MÁV FC
DÉLNYUGATI CSOPORT
11.00: MTK Budapest II–Paksi FC II
11.00: Ferencvárosi TC II–Fehérvár FC II
13.00: Bonyhád-Majos–Szekszárdi UFC
13.00: Iváncsa KSE–FC Nagykanizsa
13.00: Dunaújváros–FC Dunaföldvár
13.00: Mohácsi TE 1888–Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
13.00: Kaposvári Rákóczi FC–PTE-PEAC
13.00: Érdi VSE–Szentlőrinc

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
15.00: Tottenham–Aston Villa (Tv: Match4)
17.30: Everton–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
13.00: Nice–Toulouse (Tv: Match4)
15.00: Lorient–Metz
15.00: Montpellier–Brest
15.00: Nantes–Le Havre
17.05: Rennes–Reims
20.45: Lyon–Lille (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30: Heidenheim–Bochum
17.30: Hoffenheim–Mainz (Tv: Match4)

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
12.30: Cagliari–Monza (Tv: Sport2)
15.00: Empoli–Sassuolo (Tv: Sport2)
15.00: Frosinone–Genoa (Tv: Sport1)
18.00: Roma–Udinese (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Internazionale (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
14.00: Villarreal–Osasuna (Tv: Spíler2)
16.15: Real Sociedad–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Real Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Real Betis–Las Palmas (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
19.00: Atlanta Falcons–New Orleans Saints
19.00: Cincinnati Bengals–Pittsburgh Steelers
19.00: Houston Texans–Jacksonville Jaguars (Tv: Arena4)
19.00: Indianapolis Colts–Tampa Bay Buccaneers
19.00: New York Giants–New England Patriots
19.00: Tennessee Titans–Carolina Panthers
22.05: Arizona Cardinals–Los Angeles Rams
22.05: Denver Broncos–Cleveland Browns
22.25: Las Vegas Raiders–Kansas City Chiefs
22.25: Philadelphia Eagles–Buffalo Bills (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.15: Los Angeles Chargers–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)

FORMULA–1
ABU-DZABI NAGYDÍJ, ABU-DZABI
14.00: futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
15.30: FTC-Telekom–Gyergyói HK (romániai)
17.00: UTE–Corona Brasov (romániai)
17.40: Budapest JAHC–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–FEHA19
OSZTRÁK LIGA
16.00: Hydro Fehérvár AV19–Black Wings Linz (osztrák)

KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.00: Hollandia–Magyarország, Almelo (Tv: M4 Sport+)
FÉRFI NB I
17.00: Balatonfüredi KSE–Mol Tatabánya KC

MOTORSPORT
MOTOGP, VALENCIAI NAGYDÍJ, VALENCIA
12.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
13.15: Moto2, futam (Tv: Arena4)
15.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz
18.00: TFSE–Fino Kaposvár
Női Extraliga, alapszakasz, 6. forduló
16.00: Kaposvári NRC–UTE
19.00: Szent Benedek RA–Swietelsky-Békéscsaba, Ludovika Aréna

SZNÚKER
UK CHAMPIONSHIP, YORK
14.00: 1. forduló (Tv: Eurosport2)
20.00: 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TÉLI SPORTOK
VILÁGKUPAVERSENYEK
Alpesi sí
18.45: női műlesiklás, Killington, 2. futam (Tv: Eurosport1)
Északi összetett
8.50: férfi 10 kilométer, tömegrajtos, Ruka (Tv: Eurosport1)
13.25: férfi ugrás, HS 142, Ruka (Tv: Eurosport1)
Sífutás
9.45: női verseny, Ruka (Tv: Eurosport1)
12.20: férfi verseny, Ruka (Tv: Eurosport2)
Sílövészet
11.15: női egyéni indításos, Östersund (Tv: Eurosport1)
14.30: férfi egyéni indításos, Östersund (Tv: Eurosport1)
Síugrás
16.10: férfi HS142, Ruka (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
20.00: A-Híd VasasPlaket–FTC-Telekom Waterpolo

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók