Vasárnapi sport: Paksra látogat a Fradi, Barcelonába a Girona

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, kosárlabda és úszás a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
16. FORDULÓ
13.00: Kisvárda Master Good–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
15.30: Mezőkövesd Zsóry FC–Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
18.00: Paksi FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)

LABDARÚGÓ NB II
18. FORDULÓ
13.00: BFC Siófok–Nyíregyháza Spartacus FC
13.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Pécsi MFC
17.00: Budapest Honvéd–Aqvital FC Csákvár
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kolorcity Kazincbarcika SC
Budafoki MTE–Vasas FC – elhalasztva
Szombathelyi Haladás–BVSC-Zugló – elhalasztva
Soroksár SC–FC Ajka – elhalasztva
ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr – elhalasztva
Tiszakécskei LC–HR-Rent Kozármisleny – elhalasztva

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
15.00: Everton–Chelsea (Tv: Spíler1)
15.00: Fulham–West Ham United
15.00: Luton–Manchester City (Tv: Match4)
17.30: Tottenham–Newcastle United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
13.00: Nice–Reims (Tv: Match4)
15.00: Clermont–Lille
15.00: Metz–Brest
15.00: Strasbourg–Le Havre
17.05: Lyon–Toulouse
20.45: Lorient–Olympique Marseille (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30: VfB Stuttgart–Bayer Leverkusen (Tv: Arena4)
17.30: 1. FC Köln–Mainz (Tv: Match4)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
12.30: Frosinone–Torino (Tv: Sport1)
15.00: Monza–Genoa (Tv: Sport1)
18.00: Salernitana–Bologna (Tv: Sport1)
20.45: Roma–Fiorentina (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
14.00: Atlético Madrid–Almería (Tv: Spíler2)
16.15: Granada–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Girona (Tv: Spíler2)

HORVÁT 1. HNL
18. FORDULÓ
15.00: Varazdin–NK Osijek (Eszék)

SKÓT PREMIERSHIP
17. FORDULÓ
13.00: Kilmarnock–Celtic (Tv: Arena4)

SZLOVÁK NIKÉ LIGA
17. FORDULÓ
17.30: DAC–Trencín

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
19.00: Atlanta Falcons–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Baltimore Ravens–Los Angeles Rams (Tv: Arena4)
19.00: Chicago Bears–Detroit Lions
19.00: Cincinnati Bengals–Indianapolis Colts
19.00: Cleveland Browns–Jacksonville Jaguars
19.00: New Orleans Saints–Carolina Panthers
19.00: New York Jets–Houston Texans
22.05: Las Vegas Raiders–Minnesota Vikings
22.05: San Francisco 49ers–Seattle Seahawks
22.25: Kansas City Chiefs–Buffalo Bills (Tv: Arena4)
22.25: Los Angeles Chargers–Denver Broncos
Hétfő, 2.20: Dallas Cowboys–Philadelphia Eagles (Tv: Arena4)

DARTS
WDF férfi, női, fiú és lány világbajnokság, Frimley Green, döntők (benne: Turai Krisztina–Aurora Fochesato)

GOLF
PGA TOUR
19.00: Grant Thornton Invitational, Naples, Florida, 3. (utolsó) szakasz (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA
16.00: Pustertal Wölfe (olasz)–Hydro Fehérvár AV19, Bolzano (Bruneck)
ERSTE LIGA
16.30: Corona Brasov (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
17.00: UTE–DEAC
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom
U20-AS DIVÍZIÓ I/A-VB (TÜSKECSARNOK)
1. FORDULÓ
16.00: Magyarország–Kazahsztán

KERÉKPÁR
15.45: terepkerékpár, cyclocross-világkupa, Val di Sole (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG (DÁNIA, NORVÉGIA, SVÉDORSZÁG)
KÖZÉPDÖNTŐ, 3. FORDULÓ
II. CSOPORT (TRONDHEIM)
15.30: D3–C3
18.00: D2–C2
20.30: D1–C1
IV. CSOPORT (FREDERIKSHAVN)
15.30: H3–G3
18.00: H2–G2
20.30: H1–G1

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
19.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Zalakerámia ZTE KK

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz
15.00: Dág KSE–Kecskeméti RC
17.00: GreenPlan-VRCK–TFSE
17.00: Dunaújvárosi KSE–MÁV Előre Foxconn
18.00: Vidux-Szegedi RSE–DEAC

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Peking

TÉLI SPORTOK
VILÁGKUPAVERSENYEK
Alpesi sí
9.15 és 12.15: férfi műlesiklás, Val d’Isére (Tv: Eurosport1)
10.30: női szuperóriás-műlesiklás, St. Moritz (Tv: Eurosport1)
Sífutás
10.00: női szabadstílusú 10 km, Östersund (Tv: Eurosport2)
12.55: férfi szabadstílusú 10 km, Östersund (Tv: Eurosport2)
Sílövészet
11.25: férfi váltó, Hochfilzen (Tv: Eurosport2)
14.00: női váltó, Hochfilzen (Tv: Eurosport1)
Síugrás
16.45: férfi HS 140, Klingenthal (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG (OTOPENI)
férfi 400 m vegyes (Holló Balázs)
női 400 m gyors (Késely Ajna, Nagy Napsugár, Pádár Nikolett)
4x50 m vegyes váltó
17.00: döntők
férfi 100 m vegyes
férfi 50 m mell
női 200 m gyors
férfi 200 m hát
női 400 m gyors
férfi 400 m vegyes
női 50 m mell
férfi 100 m gyors
női 50 m pillangó
férfi 800 m gyors
4x50 m vegyes

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: Getty Images

Videók