Vasárnapi sport: Lazio-Napoli, Atletico-Valencia és kézi-döntő

Labdarúgás mellett többek között kézilabda és tenisz a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.30: Mezőkövesd–Nyíregyháza (NB II)
14.00: Győri ETO (NB II)–Zalaegerszeg

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT (AZ ELSŐ OSZTÁLYÚ CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI)
12.45: West Bromwich Albion (II.)–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)
15.30: Liverpool–Norwich City (II.) (Tv: Spíler1)
17.30: Newport (IV.)–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
19. FORDULÓ
13.00: Montpellier–Lille
15.00: Clermont–Strasbourg
15.00: Lorient–Le Havre
15.00: Reims–Nantes
17.05: Toulouse–Lens (Tv: Match4)
20.45: PSG–Brest (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
15.30: Union Berlin–Darmstadt (Tv: Arena4)
17.30: Borussia Dortmund–Bochum (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
13.30: Hamburg–Karlsruhe (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
22. FORDULÓ
12.30: Genoa–Lecce (Tv: Sport1)
15.00: Monza–Sassuolo (Tv: Sport1)
15.00: Hellas Verona–Frosinone (Tv: Sport2)
18.00: Lazio–Napoli (Tv: Sport1)
20.45: Fiorentina–Internazionale (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
14.00: Celta Vigo–Girona (Tv: Spíler2)
16.15: Cádiz–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Valencia (Tv: Spíler2)

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA (ELEFÁNTCSONTPART)
NYOLCADDÖNTŐ
18.00: Egyenlítői-Guinea–Guinea
21.00: Egyiptom–Kongói DK

ÁZSIA-KUPA (KATAR)
NYOLCADDÖNTŐ
17.00: Tádzsikisztán–Arab Emírségek

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
FŐCSOPORTDÖNTŐ
21.05: Baltimore Ravens–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)
Vasárnap, 0.40: San Francisco 49ers–Detroit Lions (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA
14.30: bronzmérkőzés
18.00: döntő

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG (NÉMETORSZÁG)
15.00: Svédország-Németország a 3. helyért, Köln (Tv: M4 Sport)
17.45: Franciaroszág-Dánia döntő, Köln (Tv: M4 Sport)

RALI
Monte-Carlo rali, a világbajnokság 1. futama, Monte-Carlo

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz
15.00: Dág KSE–MEAFC-Peka Bau
17.00: Dunaújvárosi KSE–Fino Kaposvár
Női Extraliga, alapszakasz, 13. forduló
17.00: Swietelsky-Békéscsaba–Szent Benedek RA

SÍUGRÁS
14.00: Sírepülő-világbajnokság, Kulm Bad Mitterndorf/Tauplitz – csapatverseny

TENISZ
5.00: Australian Open, női páros, döntő (Tv: Eurosport1)
9.30: Australian Open, férfi egyes, döntő (Tv: Eurosport1)

VITORLÁZÁS
Vitorlázó ILCA 7 világbajnokság, Adelaide

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják!

Borítókép: Getty Images

Videók