Vasárnapi sport: Ferencvárosba látogat a Fehérvár, Londonba a Manchester City

Labdarúgás mellett többek között kosárlabda és amerikai futball is a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
13. FORDULÓ
13.30: Kisvárda Master Good–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport)
16.00: Ferencvárosi TC–Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
18.30: Debreceni VSC–Paksi FC (Tv: M4 Sport)

NB II
15. FORDULÓ – élő eredménykövető
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–BVSC-Zugló, Balmazújváros
13.00: Budafoki MTE–Credobus Mosonmagyaróvár
13.00: Soroksár SC–Pécsi MFC
13.00: BFC Siófok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: HR-Rent Kozármisleny–Aqvital FC Csákvár
17.00: ETO FC Győr–Kolorcity Kazincbarcika SC
17.00: Szombathelyi Haladás–Vasas FC
17.00: Budapest Honvéd–FC Ajka
17.00: Tiszakécskei LC–Gyirmót FC Győr

NB III
15. FORDULÓ
ÉSZAKKELETI CSOPORT
11.00: DVSC II–Facultas-Tiszafüredi VSE
13.00: Cigánd SE–Putnok FC
13.00: Eger SE–DVTK II
13.00: Gyöngyösi AK–Újpest II
13.00: FC Hatvan–REAC
13.00: Karcagi SE–DEAC
13.00: SBTC–Kisvárda MG II
13.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros–Sényő-Carnifex FC
ÉSZAKNYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Balatonfüredi FC
11.00: Gyirmót FC Győr II–Budaörs
13.00: VLS Veszprém–Caola SC Sopron
13.00: Csornai SE–Komárom VSE
13.00: Opus Tigáz Tatabánya–Szombathelyi MÁV Haladás VSE
13.00: Dorogi FC–ETO Akadémia
13.00: Bicskei TC–ZTE II
13.00: III. Kerületi TVE–Kelen SC
DÉLKELETI CSOPORT
11.00: Kecskeméti TE 1911–Martfűi LSE
11.00: Vasas FC II–Békéscsaba 1912 Előre
13.00: Kőrösladányi MSK–Szeged-Csanád GA II
13.00: Monor SE–Bp. Honvéd-MFA II
13.00: Pénzügyőr SE–Meton FC Dabas SE
13.00: Ceglédi VSE–BKV Előre
13.00: Hódmezővásárhelyi FC–ESMTK
13.00: Szolnoki MÁV FC–Füzesgyarmati SK
DÉLNYUGATI CSOPORT
11.00: Paksi FC II–Ferencvárosi TC II
11.00: Fehérvár FC–Szekszárdi UFC
13.00: Érdi VSE–Kaposvári Rákóczi FC
13.00: FC Nagykanizsa–Bonyhád-Majos
13.00: FC Dunaföldvár–MTK Budapest II
13.00: Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő–Iváncsa KSE
13.00: PTE-PEAC–Dunaújváros
13.00: Szentlőrinc–Mohácsi TE 1888

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
15.00: Aston Villa–Fulham
15.00: Brighton–Sheffield United (Tv: Spíler1)
15.00: Liverpool–Brentford (Tv: Match4)
15.00: West Ham United–Nottingham
17.30: Chelsea–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
12. FORDULÓ
13.00: Brest–Strasbourg
15.00: Clermont–Lorient
15.00: Lille–Toulouse
15.00: Metz–Nantes
17.05: Rennes–Lyon
20.45: Lens–Olympique Marseille

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
15.30: Bayer Leverkusen–Union Berlin
17.30: Werder Bremen–Eintracht Frankfurt (Tv: Match4)
19.30: RB Leipzig–Freiburg (Tv: Match4)

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
12.30: Napoli–Empoli (Tv: Sport2)
15.00: Fiorentina–Bologna (Tv: Sport2)
15.00: Udinese–Atalanta
18.00: Lazio–Roma (Tv: Sport2)
20.45: Internazionale–Frosinone (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
14.00: Mallorca–Cádiz (Tv: Spíler2)
16.15: Barcelona–Alavés (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Real Betis (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Villarreal (Tv: Spíler2)

SKÓT BAJNOKSÁG
13. FORDULÓ
13.00: Livingston–Rangers (Tv: Arena4)

NŐI NB I
10. FORDULÓ
13.30: Astra Hungary–Budaörs

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
10.00 és 13.00: női műlesiklás, Levi (Tv: Eurosport1)
11.25: férfi lesiklás, Cervinia (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
15.30: New England Patriots–Indianapolis Colts (Tv: Arena4)
19.00: Baltimore Ravens–Cleveland Browns
19.00: Cincinnati Bengals–Houston Texans
19.00: Jacksonville Jaguars–San Francisco 49ers (Tv: Arena4)
19.00: Minnesota Vikings–New Orleans Saints
19.00: Pittsburgh Steelers–Green Bay Packers
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Tennessee Titans
22.05: Arizona Cardinals–Atlanta Falcons
22.05: Los Angeles Chargers–Detroit Lions (Tv: Arena4)
22.25: Dallas Cowboys–New York Giants
22.25: Seattle Seahawks–Washington Commanders
Hétfő, 2.20: Las Vegas Raiders–New York Jets (Tv: Arena4)

GOLF
PGA TOUR
17.00: Bermuda Championship, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
B-CSOPORT
13.45: Rapid Bucuresti (román)–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
15.45: Ikast (dán)–Esbjerg (dán) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
B-CSOPORT, 2. FORDULÓ, HELSINKI
15.00: Finnország–Magyarország

MOTORSPORT
MOTOGP, MALAJZIAI NAGYDÍJ, SEPANG
5.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
6.15: Moto2, futam (Tv: Arena4)
8.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz, 5. forduló
18.00: Szent Benedek RA–Kaposvári NRC (Tv: M4 Sport+)

SZNÚKER
7.00 és 14.00: International Championship, Tiencsin, döntő (Tv: Eurosport1)
12.30: International Championship, Tiencsin, döntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
Billie Jean King-kupa-rájátszás, Charleroi
Belgium–Magyarország
ATP-VB, TORINO
14.30 és 21.00: csoportkör, 1. nap (Tv: Eurosport2)

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják!

Borítókép: Getty Images

Videók