Vasárnapi sport: Derbik Olaszországban, Madridban és Londonban

Labdarúgás mellett többek között kézilabda és úszás a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
18. FORDULÓ
15.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport)
17.30: Paksi FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport)

NB II
19. FORDULÓ – élő eredménykövető
14.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Credobus Mosonmagyaróvár
14.00: FC Ajka–Budafoki MTE
14.00: Gyirmót FC Győr–Soroksár SC
14.00: BVSC-Zugló–ETO FC Győr
14.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Tiszakécskei LC, Balmazújváros
14.00: Pécsi MFC–BFC Siófok
17.00: Szombathelyi Haladás–Aqvital FC Csákvár

ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
15.00: Bournemouth–Nottingham
15.00: Chelsea–Wolverhampton (Tv: Spíler1)
15.00: Manchester United–West Ham United (Tv: Match4)
17.30: Arsenal–Liverpool (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
30. FORDULÓ
13.00: Middlesbrough–Sunderland (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
13.00: Monaco–Le Havre (Tv: Match4)
15.00: Lille–Clermont
15.00: Metz–Lorient
15.00: Reims–Toulouse
17.05: Brest–Nice (Tv: Match4)
20.45: Lyon–Olympique Marseille (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
15.30: Wolfsburg–Hoffenheim (Tv: Arena4)
17.30: RB Leipzig–Union Berlin (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
23. FORDULÓ
12.30: Torino–Salernitana
15.00: Napoli–Verona
18.00: Lazio–Atalanta (Tv: Sport2)
20.45: Internazionale–Juventus (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ
14.00: Villarreal–Cádiz (Tv: Spíler2)
16.15: Osasuna–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
18.30: Real Betis–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

ROMÁN SUPERLIGA
24. FORDULÓ
14.30: Sepsi OSK–Universitatea Craiova

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00: FTC-Telekom–SC Csíkszereda (romániai)
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói HK (romániai)
17.40: Budapest JAHC–Corona Brasov (romániai)
18.30: DEAC–DVTK Jegesmedvék

KERÉKPÁR
14.30: terepkerékpár (cyclocross)-vb, Tábor, felnőtt férfiak (Dina Márton)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
12. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00: SG BBM Bietigheim (német)–DVSC Schaeffler (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
16.00: Rapid Bucuresti (román)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00: Nyköbing Falster HB (dán)–Praktiker-Vác (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.30: Mol Tatabánya KC–PLER-Budapest

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz
17.00: GreenPlan-VRCK–Dág KSE
18.00: DEAC–Kecskeméti RC
18.00: Vidux-Szegedi RSE–Pénzügyőr SE
18.00: TFSE–MÁV Előre Foxconn
18.30: Fino Kaposvár–MAFC-BME
19.00: MEAFC-Peka Bau–Dunaújvárosi KSE

TOLLASLABDA
Országos bajnokság, Pécs

ÚSZÁS
Vizes világbajnokság, Doha
Műugrás
8.00: női toronyugrás selejtező (Kovács Eszter)
13.30: férfi szinkronműugrás DÖNTŐ
Szinkronúszás
7.30: női egyéni szabadprogram selejtező
12.00: akrobatikus kűr DÖNTŐ
18.00: vegyes páros technikai DÖNTŐ
Nyílt vízi úszás
8.30: férfi 10 km (Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf)
Vízilabda, női torna, csoportkör 1. forduló
A-csoport
7.00: Kazahsztán–Brazília
8.30: Egyesült Államok–Hollandia
B-csoport
10.00: Kína–Spanyolország
11.30: Görögország–Franciaország
C-csoport
13.00: Ausztrália–Szingapúr
14.30: Magyarország–Új-Zéland
D-csoport
17.00: Nagy-Britannia–Olaszország
18.30: Dél-Afrika–Kanada

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják!

Borítókép: Getty Images

Videók