Vasárnapi sport: City – United, Napoli – Juventus és Athletic Bilbao - Barcelona

Labdarúgás mellett többek között atlétika, kosárlabda és darts a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
23. FORDULÓ
14.00: MTK Budapest–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
16.30: Ferencvárosi TC–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport)
19.00: Újpest FC–Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)

NB II
23. FORDULÓ
14.00: BFC Siófok–Vasas FC
14.00: Gyirmót FC Győr–Pécsi MFC
14.00: BVSC-Zugló–Credobus Mosonmagyaróvár
14.00: HR-Rent Kozármisleny–Budafoki MTE
17.00: FC Ajka–Kolorcity Kazincbarcika SC
17.00: Aqvital FC Csákvár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Tiszakécskei LC–ETO FC Győr
17.00: Szombathelyi Haladás–Budapest Honvéd

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
14.00: Burnley–Bournemouth (Tv: Spíler1)
16.30: Manchester City–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
24. FORDULÓ
13.00: Toulouse–Nice (Tv: Match4)
15.00: Brest–Le Havre
15.00: Montpellier–Strasbourg
15.00: Nantes–Metz
17.05: Rennes–Lorient (Tv: Match4)
20.45: Lyon–Lens (Tv: Arena4)

HORVÁT 1. HNL
25. FORDULÓ
17.30: NK Osijek–Dinamo Zagreb

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
15.30: 1. FC Köln–Bayer Leverkusen (Tv: Arena4)
17.30: Hoffenheim–Werder Bremen (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
27. FORDULÓ
12.30: Verona–Sassuolo (Tv: Sport2)
15.00: Empoli–Cagliari
15.00: Frosinone–Lecce
18.00: Atalanta–Bologna (Tv: Sport1)
20.45: Napoli–Juventus

SPANYOL LA LIGA
27. FORDULÓ
14.00: Villarreal–Granada (Tv: Spíler2)
16.15: Atlético Madrid–Real Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Mallorca–Girona (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Barcelona (Tv: Spíler2)

SKÓT PREMIERSHIP
29. FORDULÓ
13.00: Hearts–Celtic (Tv: Match4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Fedett pályás világbajnokság, Glasgow

DARTS
UK OPEN
13.45 és 20.00: 2. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.40: Budapest JAHC–FEHA19

KÉZILABDA
FÉRFI NÉMET BUNDESLIGA
15.00: Füchse Berlin–Erlangen (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00: NKA Universitas Pécs–Sopron Basket
NBA, ALAPSZAKASZ
19.00: Dallas Mavericks–Philadelphia 76ers (Tv: Sport2)
21.30: Boston Celtics–Golden State Warriors (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI KÖZÉP-EURÓPAI LIGA, NÉGYES DÖNTŐ, MARIBOR
14.30: a 3. helyért
17.00: döntő
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
15.00: Dág KSE–MAFC-BME

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók